Milli takımda oynayamayacak oyuncular ?

Ben kendi fikrimi söylüyorum kimse alınmasın..
Volkan Babacan iki maçtada 10 şut çekildi 4 gol 4 direk 2 kurtarış 1 i auta gidiyordu.
İsmail Köybaşı.. Bjk transfer olmadan önce ofansif sol açık oynuyormuş zamanın t. d rü demişki bu nasıl defans oyuncusu topa bakmıyor bile. Sadece hücum odaklı. Yani defans olmayan backde oynamaz.
Olcay Şahan.. Heyececanlı kaleciyle karşı karşıya kaldı ne yaptı açın 10 kere izleyin ve görün.
Oğuzhan Özyakup..2 maçtada takımı 10 kişi bırakmış ve yenilmemizi sağlamış insandır. İspanya maçında heyecandan pas atamadı. Burak'a 2 saniye erken atsa gol olucak olmadı sağa Ozan'a atsa gol olucak Alman Tv bile dedi Türkiye bazı oyuncular heyecanından katkı sağlıyamıyor diye.
Cenk Tosun.. Hırvat defansında 1 kere topla buluşamadı top kapamadı hep faul yaptı.
Pique Ramos ile çekişen ikili mücadele kazanan Burak'ın yanında anca figüran olur Cenk.
Peki siz ne düşünüyorsunuz.

0|1
3|8

En İyi Kız Görüşü

• okan, arda? hiçbir halt yaptıkları yok hiçbir halttt.. O takımda bulunan çoğu kişi o formayı haketmiyor ya yemin ediyorum o kadroyu amatör kümede bile oynatmazlar. Atınç Nukan, Serdar Aziz, Ömer Toprak hatta Emre Belözoğlu bile kadroya alınmalıydı haksızlık yapıldı bence formayı daha çok hakediyorlardı. Şu anki kadronun çoğu torpilli bebeler. Ozan Tufan nedir yaa?

1|0
    0|0
    • Ozan en fazla ikli mücadele kazanan5. oyuncu hemde İspanyadan kazanmış biri biliyormusun.

• Peki kim haketti sence.

• başta yazdım aslında birkaçını. bence : volkan demirel, hasan ali kaldırım, ömer toprak, atınç nukan, serdar aziz, aytaç sulu, eren albayrak, emre belözoğlu gibi oyuncular şu an ki salakları tokatlardı eminim bundan

En İyi Erkek Görüşü

• tamamen sunu düsünüyorum bir poktan anlamıyorsun ismail olmasa dün gene kazanamamıstık acta izle mücadele ediyor bir kere bir ikincisi ozan ilk ikimac hiç bir halt yapmadı gol attıgı pozisyonun faulunu gene ismail kazandırdı cenkin oynadıgı maclarda kanat oyuncuları yoktu takım orta sahayı gecemiyordu kusura bakmayında cenkde tek basına alıp gol atamaz evet olcay karsı karsıya atamıyor ama volkan senin attıgınıda görmedim henüz oguzhan milli takımın en önemli oyuncusu ama siz ozan gibi götü poklu adamları savunup durun ozan tufan fenerbahcede ne yapmıski milli takıma cagırılıyor veya 2 aydır topa vurmamıs caner neden cagırılıyor yerlerine oynayacak bir sürü oyuncu varken

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arda oynamasın asıl.

1|1
    0|0
  • Oğuzhan dediğin adam gibisi takımında var mı acaba :)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Anlaşılan Beşiktaş senin canını baya bir yakmış... bende istiyorum tabi milli takda bu kadar uruspu çocugu varken 1 tane bile Beşiktaş'lı oyuncu gitmesin... ama gidiyolar işte

0|2
    0|0
    • Evet haklısın orta parmak gösteren Oğuzhan gibi ya da rakibinin boğazına basan Oğuzhan gibi dimi haklısın keşke gelmeseler.

• Ne adamlarsınız milli takımla kulüp takımlarını ayıramadınız bir kim iyiyse o oynar sevmediğiniz takımın oyuncusu olabilir ama bu milli takım bu kafayla desteklenmez

0|0
    0|0
  • Oğuzhan ve cenke katılmıyorum bunlar yetenekli bence en yeteneksin be kof olan arda ve ozan bence

1|0
    0|0
    • Peki 65 dakika 0 topla buluşma Cenk Oğuzhan ne yaptı 2 maçtada söylesene.

• Forvete top taşıyan kimse yoktu ondan buluşamadı topla
      Oğuzhan iyi bir takımın içinde iyi oynuyor çevresindekilere bağlı biraz. arda her türlü kötü

• Bence siz biraz bir cenenizi kapayin.. SOM AGIZLILAR:::

0|0
    0|0
  • Arda'yı otobüse alıp Fransa 'ya yetiştirdiğimiz icin tüm Fenerbahçeliler olarak özür diliyoruz :D :D

0|0
    0|0
  • Bana kalsa saydığın oyunculara ek olarak Gökhan Töre ve Kerim Frei da olmalıydı şampiyon takim bu sene takır takır top oynadı ama sen muhtemelen fenerlisin ve şampiyonlugu elinizden aldılar diye istemiyorsun

1|2
    0|0
    • Gökhan kendi yaptıklarını çekiyor. Ömer onun yüzünden milli takımda yok biliyorsun dimi.

• Kızlar bile daha mantıklı futbolu yorumlamış cevapların hepsi ayni doğrultuda bir tek sen başka diyorsun onun nedeni de şampiyonluk

• Neden laf değiştirdin ''Hmmm delikanlı adam yanında sevgilisi varken barda laf atınca vurulması da normal yani. Sen yapıyorsan herkes yapar. Neden vuruldu barda. Gökhan abin.'' bu soruma cvp vermedin söylesene kurabiye.

• milli takımda büyüklerden adam alma devri kapanmalı ve acil bir sisteme geçilmeli kötüde olsa bir sistem denemeliyiz en azından pas sistemi defans sistemi ne olursa..
    burak yılmaz forvet konusunda üst düzey maçların adamı değil türkiye de bu konuda sıkıntı var orta saha konsuunsda sıkıntı var . şu anki futboclularımızdan ancak iyi defanSA dayalı oyun çıkar ama ileriye top tasımadıkca o defansta dayanamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...