Aniden 44 kilodan 50 ye çıktım alt bazağım ve diz Üstüm çok ince ama üst bacağımın iç kısımları löp löp nasıl erir?

Oturunca yanlara dağılıyor dediğim bölge ve obez gibi görünüyorum. Nasıl eritebilirim?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kilon az olmasına rağmen vuçutun yağlı ise tahminin vucut kas oranın düşük buda senin az yemene rağmen birden kilo almanı sağlar Çünkü yediğini yakacak kas kütlesi azdır ama mide bunu dinlemez yemek ister. Bunun için ;
    Squat yap, karın kaslarını çalıştır, sırt kaslarını çalıştır ve bunlardan sonra 30 dk lık cardiyo yap toparlasın.. Eğer ben kızım Rambo gibi olmak istemiyorum diyorsan kas yapmak ve yaptığın kasları korumak senin bildiğin gibi kolay diyil... Hele ki bir kız bünyesi için hiç diyil..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sıkılaşmaya ihtiyacı var erimeye değil...

0|0
    0|0
    • Evet tam olarak onu istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum

• Teşekkürler :) ben biraz üşeniyorum da günde yarım saat yeterli midir sizce?

• İlk alışma dönemi için yarım saatle başlayabilirsiniz ama sonuç almak için daha uzun ve azimli çalışmak şart.

Erkekler Ne Diyor 7

• iç bacak squatı yap eline ağırlık al. bacaklarını çapraz açıp ağırlığı aşağıya sarkıt iki elinle ve eğil kalk

0|0
    0|0
  • kilon iyi

0|0
    0|0
  • 50 kilo diyorsun, nasıl löp oluyor bu kiloyaa.. iyisindir, boşver.

0|0
    0|0
    • Vücudumun diğer kısımlarına göre fazlalık :/ orantısızlık yaratıyor kilo vermek istemiyorum o bölgeyi sıkılaştırmak istiyorum sadece

• Teşekkürler :)

• rica ederim, bol şans

• diyet spor

0|0
    0|0
  • spor salonu? veya ev için tavsiye?

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yap.

0|0
    0|0
  • hamilesin