Bir Erkeği Elinde tutmanın yolları:) Doğrumudur sizce?:)

BİR ERKEĞİ ELİNDE TUTMANIN 15 YOLU1- Pozitif ol: Hiçbir erkek yanında sürekli mızmızlanan, her şeye bir kusur bulan kızlardan hoşlanmaz. Pozitif olan, bulunduğu ortamdan zevk alan ve güler yüzlü kızlar her zaman daha makbuldür.2- Samimi olmaktan korkma: Ona karşı olan duygularını belli etmen, seni küçültmez, aksine yüceltir. Sürekli bakışmanıza rağmen, hala tanışma girişimde bulunmadıysa, ilk adımı sen atabilirsin.3- Kendine güven: Hiçbir şey, özgüven kadar karizma yaratamaz. Arkadaşlarının fikirleriyle hareket etmeyi bırak ve kendine ne kadar güvendiğini ona göster.4- Taklitçi olma: Amacın onun dikkatini çekmek olduğuna göre; tavırlarınla, giyim tarzınla, konuşmanla kendine has ol. Kimseyi taklit etme. 5- Görgü kurallarına uy: Abartılı kahkahalar, argo kelimeler ve balon yapılmış sakızınla olsan olsan onun yakın arkadaşı olursun! 6- Aşırı makyajdan kaçın: Yoksa, herkesin dikkatini çekmek isteyen ve kendine güveni olmayan bir kız imajı yaratırsın. Bu da seni amacından uzaklaştırır. 7- Arkadaşlarını iyi seç: Ne demişler: ? Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim? Ortamın en fırlama kızlarıyla arkadaş olursan baştan kaybedebilirsin. 8- Kendini geliştir: Onunla bir aradayken konuşacak iki kelime bile bulamıyorsan, ilişkiniz başlamadan biter. Dış görünüşün kadar, entelektüel gelişimine de zaman ayır. Bol bol kitap oku. Tiyatroya git ve hatta futbol yorumlarınla onu şaşırt.9- Cool ol: Kimseyi takmayan, kendinden emin ve özgüvenli kızlar her zaman ilgi odağı olur. Eğer bunu başaramıyorsan, sessiz kalmayı tercih et. Böylece esrarengiz bir hava yaratabilir ve onu etkileyebilirsin. 10- Kompleksli olma: Bazen kendinde kusur olarak gördüğün şeyler, ona çekici gelebilir. Ayrık dişlerini, kepçe kulaklarını veya köfte dudaklarını kompleks yapma yerine, bunları sev ve seni sen yapan özellikler olarak kabullen. 11- Anlamlı bakmayı öğren: Tabii bu, onu gözlerinle taciz edeceğin anlamına gelmemeli. Ona ondan hoşlandığını belli eden bir bakış at ama devamını getirme. Bırak doğru olup olmadığını konusunda biraz meraklansın.12- Her zaman bakımlı ol: Bunun anlamı sadece makyaj yapmak değil. Saçların, manikür ve pedikürün hep yerinde olsun. Çantandan acil durumlar için bir nemlendiricini, parlatıcını ve elbette seksi parfümünü eksik etme.13- Giyim – kuşamına dikkat et: Onun dikkatini çekmek için illa pahalı ve trendy kıyafetlere ihtiyacın yok. Değişik tarzları karıştırarak oluşturduğun kombinasyonlarla yaratıcılığını konuştur.14- Arkadaşlarıyla ilişkilerini iyi tut: Özellikle de kankasıyla! Zaten kankasını tavladın mı, onu elde etmişsin demektir.15- Doğal ol: Bütün bu taktikleri uygularken, doğal olmayı unutma. Bunu beceremeyeceksen de hiç deneme! Doğalmış gibi davranmak özellikle ilk buluşmada yapılabilecek en büyük hatalardan biri.

Eğer, seni doğal halinle beğenmeyeceğini düşünüyorsan fena halde yanılıyorsun. Erkeklerin çoğu kibarmış gibi yapan kadınlardansa, arada bir küfür eden, hatta dozunu kaçırmamak şartıyla kay:25saat haber.

0|0
16|25

En İyi Erkek Görüşü

• üşenmedim okudum.

yok şaka, daha okuyorum. du' bakalım bi'.

1- doğru. pozitif hatun iyidir. ancak ciddi anlamda bir konudan rahatsız duyuyorsa da dile getirmelidir. hiçbir erkek yanındaki kadının sallabaş olmasını, her şeyden mutlu olmasını da istemez.

2- samimi hatun da iyidir, net olmalı. öyle kültürlerin dayattığı kurallara göre hareket etmemelidir. bana göre tabii bu.

3- öz güven sahibi kadınları elde etmenin daha zor olacağını düşünür erkekler. bu yüzden de elde etmenin ve elde tutmanın keyfi daha fazladır.

4- bu saçma. sonuçta her tarz, başkaları tarafından da kullanılmaktadır. misal ben retro/vintage tarzında takılan bir kadına hayır demekte zorlanırım.

5- bu sıkıntı. doğallıktan uzak. yani ben de yanımdaki kişinin sakız patlatmasını misal, sevmem. lakin bunu sırf görgü kurallarına uyayım diye yapmacık şekilde yapıyorsa hiç yapmasın. patlatsın o sakızı.

6- aşırı makyaj... lanet gelsin ona. göz kalemi ve ruj yeterlidir. o beyaz tavan boyası gibi çekilen göz farından tiksinmekteyim. cildi kötü değilse zaten fondöten asla kullanmasın. cildi kötüyse da zaten gitsin benden uzağa.

7- arkadaşları seçme kısmı doğru da, fırlama olmalarında herhangi bir sıkıntı yok. zeka seviyesi mühim bana göre arkadaş grubunun.

8- işte benim kadınlarımda olması gereken en büyük özelliklerden biri.

9- biraz doğru ama abartınca da komediye dönüşüyor. dozunu ayarlasınlar.

10- kendinde bulunan eksi özelliklerle dalga geçebilen kadın daha makbuldür, doğru.

11- bakış önemli.

12- bu konu çok mühim bak... çok hem de. özellikle manikürü pedikürü bilmeyen kadınlara sesleniyorum, ölünüz efendim. yahu yaz da geldi bakın şimdi, iğrenç ayaklarını iğrenç açık ayakkabılarından pörtletiyorlar bu utanmazlar. bir ayak fetişisti olarak hayattan soğuyorum, yapmayın. parfüm şişesine düşmüş gibi dolaşmayın bir de. temiz olun. temiz olduğunuzda sahip olacağınız ter kokusu afrodizyak etkisi yaratır. o iğrenç ter kokularını demiyorum elbette.

13- giyiminden marka takıntısı belli olan hatunlara hep gıcık olmuşumdur. varlığının bir anlamı olmadığı için marka kıyafetlerle kendisine anlam yüklemeye çalışmaktalar. onun dışında kıyafet konusu mühim elbette. kız çocuğu gibi giyinmeyin. 20 yaşını geçtikten sonra converse giymeyin. arada bir topuklu ayakkabı giymekten korkmayın. kadın olun.

14- bu pek de mühim değil. cidden, güvenin bana.

15- evet doğal iyi, deminden beri bunu söylüyoruz.

genel olarak mantıklı ama yorumlanmaya ihtiyacı var işte.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Lan hepsini okuyan bir geri zekalı benim sanırım. Neyse ki çok gizli,süfer taktikleri öğrendim. Hayın kadınlar, artık beni kullanamayacaksınız.

Bu sorudan edindiğim süpersonik taktikler sayesinde kimseye bedenimi ve ruhumu teslim etmeyeceğim. Belki bedenim olabilir.

4|4
    1|0
    • asdfagdsagaf :)

• Kız olmayıp,düz bir adam olduğum için çok mutluyum.

Birinin mutluluğu bir diğerinin mutsuzluğudur keza bir başkasının mutsuzluğu pek ala öbürünün mutluluğu olabilir. Herkesin aynı anda mutlu olabileceği bir Dünya yok-ki bu da güzel bir şey.

• Çok felsefi bir cevap:) Sen seni seveni sev ve evlen bak nasılda mutlu olursun:)

• Bunları nerden alıntı yaptıysan çok doğru. Ayrıca 2-5-6-7 ye çok dikkat etmelisin çok çok önemli. 11 nolu maddeye gelince de o anlamlı bakışı sadece sevgiline yapmalısın önüne gelene değil yoksa peşinden sevgilin varken bile koşan çok olur ki hem onu kaybedersin hemde onurunu. Çünkü ozaman kaşar olursun kusura bakma benzetmemden dolayı...

1|0
    0|0
  • hepsini okuyan varsa en iyi seçmelisin

1|0
    0|0
  • Dikkat edilirse maddelerin hemen hepsi "bir erkek" için değil zaten kişinin "kendisi" için yapması gereken şeyler. Bunu yapınca siz de olumlu bir insan oluyorsunuz ve sonrası kendiliğinden geliyor.

1|0
    0|0
  • Pilavı tane tane yapabilme varmı:/

2|0
    0|0
  • Okudum, yanlış bir şey göremedim. Onaylıyorum :)

1|0
    0|0
  • okumadım sen soruyorsan öyledir :D

1|0
    0|0
  • bu kadar uzun yazmamalısın:D

1|0
    0|0
  • Handjob tekniğini iyi uygulamak.

1|6
    1|0
  • peff bunu kim okur :S

2|0
    0|0
  • aradaki saygı mesafesi olduktan sonra bir sıkıntı yok..

1|0
    0|0
  • senin gibi bir kız daha yok :) neredesin kimsin gelip seni alacam :) :) :)

1|0
    0|0
  • Evet doğrudur.

1|0
    0|0
    • Çok güel teşekkürler:)

• Asıl ben yazı için teşekkür ederim. Bayan arkadaşlarımız adına çok bilgilendirici olmuş. Hep erkeklere yüklenmektense biraz kendilerini sorgulamış olurlar :)

• Sırf şu yazı senden çıktıysa nikahıma alırım seni :D

1|0
    0|0
  • Kaçmasın diye her yeri tıkamışsın da, kapılar - penceler illa ki hava alıyor aradan..

Gideceği varsa her türlü gider, merak etme..

Gitmek istemese, bunları boşversen bir de üzerine ağzına sıçsan bile yine gitmez..

1|1
    0|0
  • Uzun soruları okuyamıyorum dıye yapıyorsunuz bunu bana hep:(88888!11!1!1

Biri tercüme yapsın bana..

1|0
    0|0
  • WoooW bazı kısımlar can alıcı.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler araştırdım buldum ve ekledim yani:)

Boş yere bu kadar şeyi okuturmuydum yoksa:)

• kızlar okusun bunu ben okumam :)

1|0
    0|0
  • kendil ol demeye getirmiş gibi gözüken aslında bak bunları yaparsanız ; erkekler sizinle sevişir size köle olur böylece dunyayı ele gecirirsiniz i ögütleyen , ve tamamn toplum kurallarında bireyi biadım boşluga dusurecek içimi guzel lakın hazmı katı bir karısım.ben bu anlamlı bakmayı bir ögrenemedim kaslarım dan herhalde

mesela cok anlamlı bakıyorum ama beklediğim tepkiyi alamıyorum.

bitti nokta

0|0
    0|0
  • 14 hariç diğerlerinde çok büyük doğruluk payı var. iyi özetlemişler.

0|0
    0|0
  • bunlara gerek yok ki

0|0
    0|0
  • bunu okursam kor olurum.bir erkegi elinde tutmanın tek yolu fazla konusmamak ve kıskanclık yapmamaktır bana gore.bu kadar detaya hıc gerek yoktu bacım

0|0
    0|0
  • dırdır etme yeter...

0|0
    0|0
  • Özeti yok muydu bunun hani okuyup aklında kalanları yazaydın ? :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Onlar beni elinde tutsun bu kadar uğraşamam inan jahjdhasa.

1|1
    0|1
  • Tatlim naptin kasma bu kadar ya erkeklerin hepsi corabini toplamaya bile usenen varliklar :) bak ozene bozene yazdigin yaziyi bile okumaya usenenler var. erkegin senden sogumasini istemiyorsan onu kafaya takma kafi. En kolay soguduklari sey senin onu bu kadar kafaya taktigini hissetmesi. Gerci daha bunu yasamamissin anlasilan insan yasamadanda anlamiyor iste :)

1|1
    0|0
    • Sğol canım:) Benim çooook tatlı bir aşkım var zaten hem nişanımda ben bunu bekar kızlarımızda faydalansın diye yazdım yani bencil olmamak lazım:) +1

• Ne guzel hayirli olsun :)

• İyimser ol, fazla söylenme, kendin ol yapmacıklığa gerek yok. Fazla bir şeye gerek kalmıyor elde tutmak için, ekstra çabaya gerek yok :)

1|0
    0|0
  • Anammm çok uzun özet geç bana

.Bu arada pişridim şu an yiyorum şükür link

1|1
    0|0
  • El ele tutmak ZINADIR! Gunahtir;)

1|0
    0|1
  • Sıkıntıya geldim senin için okudum Kartvizitimi düşürmüşüm soruna ehehehe :D

1|1
    0|0
  • Ne uğraşacam ya o beni elinde tutmak için uğraşsın :p

1|0
    0|2
  • vay bee yararı olabilir yani :D

1|0
    0|0
  • Kaptım bi'şeyler :d

1|1
    0|0
  • Ohaaa :) bunlar çok iyi yavrumm

1|1
    0|0
  • :)) doğru olabilir ama gulumsetti beni

1|1
    0|0
  • buldum bir filmde kadın adamın ayağını delip zincir geçiriyordu içinden güzel fikir la.

1|1
    0|1
  • doğrudur bence

1|0
    0|0
  • ben sana bir soru sorsam bunu üşenmeden mi yazdın yoksa kopyaladın mı ?

1|0
    0|0
  • gideceği varsa ağzınla kuş tutsan yine gider.

1|0
    0|1
    • Aşkolsun oku ondan sonra karar ver ama:)

• e ben bunları yapıyorum halen bir icraat göremedik evde kaldım diyom anlamıyosunuz ya :/

• O zaman o adamı hemen bırak yenisini bul napim:)

• Okudum hepsini.

1|0
    0|0
    • Nasıl buldun +1 hazır verdim:)

• Çok umursadınmı kendilerini birşey sanıyorlar, unutma canım kaçan kovalanıyor:)

• Ya ben uğrasmam oyle, sıkıntıya gelemem :d

Yükleniyor...