Gazianteplilerle Galatasaraylıların maç öncesi kavgasının nedeni neydi?

Saha dışında başlayan olaylar, tribünlere yansıdı. Sıkılan biber gazı nedeniyle taraftarlar sahaya indi..

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• deplasman takımına gereğinden fazla bilet veren Gaziantep yönetimi yüzünden 2 takım taraftarları birbirine girdi.Yazık millete sıkılan biber gazlarına

0|1
    0|0
    • en saygılı ve erken cevap senindi

Kızlar Ne Diyor 5

• Saha dışında ne olduysa oldu dumanı tribüne geldi. Direkt üstümüze atılan biber gazı yoktu alenen yapılan bir davranış değildi. Biber gazı yükselerek havayı soluyan herkesi mahvetti sadece Galatasaray taraftarı değildi yani.

0|0
    0|1
  • Yahuu Antep taraftarının gereksizliği işte...

Yönetimle sorunları var.. Galatasaray'ıma fazla bilet ayrılınca bu şekilde çıkarmışlar sinirlerini..

Görmedin mi maç esnasında da Yönetim İstifa diye tezahürat ediyolardı..

0|0
    0|2
  • her iki takımda da sinirler gerilmiş

0|1
    0|1
  • Fala bilet haksızlık.

0|0
    0|0
  • Vallahi aynı olay Fenerbahçenin başına gelince biz pkk ilan edildik bekliyorum bakalım bunlara ne denilecek.

0|2
    1|3
    • biz polis otolarını ters çevirmedik , ayrıca bilmedne ne yorum yapıyorsunuz polisler çocuklar içine biber gazı attı ve Tüm GS'liler sahaya kacmak zorunda kaldı !

• ne insanlar var arkadaş :D fb kendi stadını yakar, polis arabası devirir benzinliği ateşe verir polislere saldırır :D

• Evet hiç bir şey yokken polisler saldırdı size. :D

Erkekler Ne Diyor 6

• gaziantep şehir biraz daha para kazansın kendileride daha fazla kazansın diye bilet sayısını arttırdı o yüzden oldu .ç

0|0
    0|0
  • Gaziantepspor yönetimi İstanbuldan gelen taraftara fazla bilet çıkardı olaylar bu yüzden gelişmiş dışarıdan arkadaşların söylediği bu neyse baklavaları yedik yendik geldik bu hafta şampiyonluk haftası.

Gaziantep polisinin yaptığı iş iş değildir ayrıca yazıktır o küçük cocuklara.

0|0
    0|0
  • Onlar antepli değildir..

Antepteki şikecilerdir..

0|0
    0|0
  • Gaziantep taraftarı anca Yönetim İstifadan başka birşey bilmiyor.

0|0
    0|0
  • sahte bilet diyen var fazla bilet diyen var

0|0
    0|0
  • kendi meselelerinin öfkesini bizden çıkarmaya çalıştılar işte..

0|0
    0|0
Yükleniyor...