Psikolojisi bozuk bir bayan ya da erkekle çıktınız mı?

Erkekler ve Bayanlar size soruyorum.

Son çıktığım bayanların psikolojileri bozuk sizde hiç karşılaştınız mı?

O kadar kaybolmuşlar ki hayatın içinde falcıya inanıp terkedeni bile var ?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• kimseyi sevemiyorum sanırım problemim var

#kaybedenlerkulübü

0|0
    0|0
    • Kafanda bir profil çizmişsin sanırım herkeste onu arıyor olmalısın :D

• herkes kafasında bir kalıp çizer

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet benimde öyle bir birlikteliğim oldu sabrettim düzelir dedim baktım günden güne kafayı yiyo bende en sonunda ayrıldım 4 yıl kadar sürdü gerçi ama orası başka :)

0|0
    0|0
  • evet karşılaştım

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    1|0
  • psikopat çeken mıknatıs gibiyim :D

0|0
    0|0
  • ben çıktım benim pskojmide bozdu valla iç içeydk hep aynsı oldm sankki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben daha faa ötesine geçiş evlendim öyle bir bayanla iyileşir düzelir diye düşündüm sevgim tedavi eder sandım ama umduğum gibi olmadı. Site de ki üyeler arasında olabilir bu bayan ya da erkek te olabilir çoğumuzun zaten psikolojisi normal değil buna ben de dahil

0|0
    0|0
  • evet vardı eski nişanlımda anksiyete panik atak depresyon delirium gibi bazı rahatsızlıklar vardı...4 sene geçierdik sonunda bitti ..bu süre zarfında iki kere intiara teşebbüs etti...uzman oldum resmen ...sorunları anlatın teşhis koyup ilaç yazayım o kadar yani

0|0
    0|0
  • arkaddaşım var ama gördüm ki o da kendi gibi birini bulmuş herkes kendine göre birini buluyor illaki :)

0|0
    0|0
  • bu tamamen şans meselesi...ve bu insanlar dışarıdan ilk başarda normal görünüyorlar..ama ilişki içinde kendilerini ifşa ediyorlar...ben yaşadım çok iyi biliyorumm...ortamı hemen terketmek lazım...

0|0
    0|0
  • ewet yazık butun sevgililerimin psikolojisi bozdum .hepsi dayanıksız cıkıyor 2 gunde bozuyorlar kendilerini,

sonra sıkılıyor insan ister istemez

0|0
    0|0
  • öyle bir duruma girmedim , öyle bir kız vardı tam da bu tarifine uygun ama baştan vazgeçtim ben.

0|0
    0|0
  • Eşimden önceki tüm kız arkadaşlarımın bence psikolojisi bozuktu :D

1|0
    0|0
  • Hayır hiç çıkmadım

0|0
    0|0
  • Çıkmadım, çıkmam

0|1
    0|0
Yükleniyor...