3 ayda ne kadar değişebilirim?

Boyum 1.58 falandır, kilom 54. Yapısal olarak bacak ve kalça kısmım kalın. Hem yağ orda toplanıyor bir de üstüne kas yapısı olarak da kalın kaslarım var uzun değil, Roberto Carlos anlayacağınız. Her neyse, fitnessa başladım, 3 ayda ne kadar kilo verebilirim? Bir de ne yemem ne yememem lazım yardımcı olabilir misiniz? Bilmeyen gözünü seveyim verirsin üç beş diye sallamasın yazmış olmak için yazmayın.

Güncellemeler:
3 ayda çok da bir şey olmaz dediler de ondan şeyettiydim.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Saglikli sayilabilecek bir şekilde 2 ayda 8 kilo vermistim (sporla tabi ve spora baslamissin zaten) yaptiklarimdan yazayim biraz cikolatayi normalde her gun yerim o zaman 2-3 gune bir kare bitter anca yiyordum tatli yemiyordum alirsam bir catal/ bir kaşık cayima kahveme seker kullanmiyorum sadece kahvaltida ekmek yerim o da tam tahilli ya da kepek ekmegi kahvaltida kisitlama kendini zaten yeşil cay iciyordum. Gunde 2 bardak iciyordum ama 4 bardaga kadar cikilabilir onu deneyip kendin karar ver. Bol salata tuketiyordum. Normalde gun icinde surekli acikip atistiririm o atistirmalarin yerine su, elma ya da baska meyveler geliyor ogle ve aksam yemeklerimde genelde yogurt vardi gunde 3 litre de su tuketiyordum hicbiri de yapilanayacak seyler degil ustelik

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 3 ayda spor salonuna gidersen vücutun baya sıkılaşır kilo verirsin güçlenirsin özgüvenin artar güzel olursun.

#İkizleretaklr

1|0
    0|0
  • 3 ayda haftada en aşağı yarım kg verdiğini hesap edersen minimum 6 kg.

1|0
    0|0
  • dişini sıkarsan güzel diyetle çözersin
    extra l-carnitine tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • az çok işte

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kilo vermene gerek yok, spor yapman lazım. Düzenli olarak koş, imkanın varsa bisiklete bin veya yüz. Pilates yap haftada en az bir kere. Yediklerinde de dikkatli olursan, 1 ayda bile büyük fark yaratır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...