Spor yapanları sürekli kötüleme çabası neden?

Özellikle kızlar yok sismitir yok vay efendim tozla yapmıştır ortada bir emek var sonuçta tabi tabi bide erkekler spor yapmayıp kötüleyen spor yapıp de kotuleyende var nedir bu kötüleme çabası?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Türkiye'de ne yazık ki böyle. Vücut yaparsın anlamazlar. Ya çok zayıfsın derler. Bulka girersin göbek var sende derler. Squat'ı -o dalga geçen kızların- kilolarının 2 katıyla yaparsın bacakların çok kalın hiç güzel değil ya derler. Ama kendileri makyaj yapmayı iyi bilirler. Makyaj ile sporu bir tutarlar.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum tabi onlar stroidli adamlara bakınca zayıf demesi normal bide baklava yoksa vucud yok kavramina ayar oluyoru m

• Kesinlikle öyle. Kimsenin bacak ve sırt bölgesinden haberi yok bir kere. Ufacık kas grupları olan abs ve biceps bölgesi birçokları için çok daha ön planda niyeyse. Abs çıkartmanın zorluğunu da hiç bilmezler ama gelip konuşurlar.

• ya mal onlar benım verdiğim emeğin cabanın onda birini vermemişlerdir hayatında. ben tozda kullanmadım ama kullanmak lazm bak ramazaana girdim eridim resmen ne kas kaldı ne bişey toz kullanmış olsam en azından daha fit olcaktım smdı kalmadı bişey.

1|1
    0|0
  • insanlar der boşver sen kendi bildiğin yolu bil orda yürü insanları boşver... beninm sana önerim budur

0|0
    0|0
  • peki sizdede nedir bu 50 cent vücudu isteme edası? yapıyorsan yap sen sporunu. milletede aldırış etme olsun bitsin. konuyu mahkemeye taşır gibi buraya taşımanız anlamsız...

0|0
    0|0
    • buraya taşımasında ne gibi bir sorun var ki bir sürü saçma soru arasında en degerli soru bu

• @orknc spor yapıyorum vücudum nasıl dese anlayacamda. kötülemeye çalışanlardan intikam alması saçma...

• Yarası olan gocunurmuş. Poposunu kaldırıp spora gitmeyen. Yağ bağlayan erkeklerdir onlar.

0|0
    0|0
  • Cahillik turkiye de bu böyle

0|0
    0|0
  • Welcome to turkeyy bro

0|0
    0|0
  • Cekemeyen anten taksin.. spor bir yasam bicimidir.. anlayamazlar..

0|0
    0|0
  • Kardeş burası Türkiye kızıda erkeğide bir ilginç

0|0
    0|0
  • Kıskançlık

0|0
    0|0
Yükleniyor...