İlk adımı kızın atmasını hakkında ne düşünüyorsunuz,cesaret belirtisi olarak hoşunuza gider mi ?

Hoşlandığınız bir kızdan seni seviyorum lafını duysanız cesaret belirtisi olarak hoşunuza mı gider yoksa garipser misiniz ve bunun akabinde neler yaparsınız gidip kızla konuşur musunuz veya tepki vermeden hayatınıza devam mı edersiniz?

0|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• eveeet, kesinlikle. 3 yıllık sevgiliyiz şu anda o açıldı bana. bana kalsaydı 5 yıl daha açılamazdım :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• bence bunu söylemesine gerek yok arayı çok rahat bir şekilde pişirebilir o derece bir yakınlık gösterebilir bir bayan illa seviyorum demesine gerek yok tutarlı bir şekilde olsun karşındakine bunu hissettirsin o yeter zaten o adamda bir noktadan sonra açılacak illakiii

0|0
    0|0
  • valla büyük bir dertten kurtarırsınız

1|2
    0|0
  • Açıkçası içine kapanık bir kız arkadaşım vardı seni seviyorum bile demezdi doğru düzgün sevdiğini belli etmeye çalışırdı sadece. Bana bir kere seni seviyorum dedi. O haftayı unutamaz diye düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • Çok hoşuma gider

2|1
    0|0
  • harika olurdu öyle olsa:) hele ki benim gibi tembel insana iyi gelirdi ben de onu mutlu edecek adımlar atardım:)

1|0
    0|0
  • Doğrusu ben böyle ilişkim başlasın isterdim

1|1
    0|0
  • Bu tarz şeyleri duymaktan sıkıldım valla ya , kızlarda erkekler gibi açılabilir , bir erkeğe hislerini söyleyebilir.Kadınlar ve erkekler eşittir.Bunun aksini savunan kör kara bir cahildir.Bana bunları söyleyen bir kızın cesaretine hayran kalırım ve çok da mutlu olurum.

1|0
    0|0
    • şu söylediklerinden bende çok mutlu oldum, inan ki..

• Çok şükür aklım var neyin ne olduğunu biliyorum yine de teşekkürler

• peki bildiğin yolda devam et o zaman iyi akşamlar :) rica ederim bu arada ...

• Konuşurum gel kim olursan ol ne olursan ol yine gel derim hatta :D

1|1
    0|0
  • gitmiştir bir dönem..

2|0
    0|0
    • çok azınız, cesaretin kadında çekicilik ve aslında erkeğin de düünüp dikkatli adım atmasını sağlayacak bir faktör olduğunu anlamıştır. ve çok az erkek, kadının bu yaptığını aynı olgunlukla cevaplayabilmiştir...

• olur neden olmasın

2|0
    0|0
  • gayet hoş karşılarım

2|0
    0|0
  • cesaret belirtisinden değil Beni sevdiğini öğrendiğim için hosuma giderdi ben Asosyal bir insansın ve kızlarla konusamam ve bu yüzden de evde kalıcam sanırım :)

0|0
    0|0
  • benm hoş ladıgım kız benim yanıma gelsin musaitsen gezelim desin o bile yeter bana bende kızlardan bekliyorum aslında ilk adımı

0|1
    0|0
  • ciddiyse evet.

0|0
    0|0
  • içimden ağlamak geliyor her seferinde nedense :D

0|0
    0|0
  • aslında garipserim direk seni seviyorum demesi senen hoşlanıyorumla başlayabilir mesala ama ilk önce gözlerini fethetmeli :) gözlerinde hissettirmeli sevdiğini ozaman garipsicek bir durum kalmıyor ortada

0|0
    0|0
  • Çoğu kadının yapmaktan korktuğu şey ama korkularınız boşuna.

0|0
    0|0
    • bencede kız arkadaşlarımın hepsi yanlış yaptığımı söylüyor ama benden hoşlandığını biliyorum hoşlanmasa sokağın ortasında durup bana bakar mı yani iyiki söylemişim :)

• hoşlandığıım kız bana seni seviyorum desin ne garipserim nede cesaretlik belirtisi olarak algılarım sarılırım ona ya da kucaklarım onu bu bana göre sevgisini tutamamış daha fazla ve sonunda gelip söylemiş budur yani :)

0|0
    0|0
  • hoşuma gider takdir ederim.

kedi gibi sinsi insanları sevmem mert açık yüreklilikle ifade etsin sonra gelsin canımı yesin

0|0
    0|0
  • Hoşlanırım.konuşmaya devam ederim bende ondan hoşlanıyorsam ona bunu söylerim :)

0|1
    1|0
  • hoşuma gider en azından hissettirsin

0|0
    0|0
  • Daha bir güzel..

0|0
    0|0
  • ben de atsam o da atsa fark etmez, benim nazarımda böyle şeylerin önemi yok.

0|0
    0|0
  • biri desin hele, sonrasında beyinsiz ise buraya gelir ne yapmalıyım diye sorarım

0|0
    0|0
  • beni seven kızları seviyorum . hatta hoşuma bile gidiyor cesareti :)

0|0
    0|0
  • Hatuna bağlı. Güzelse ve tavırlarını davranışlarını beğeniyorsam sorun yok. En yakın arkadaşıma da kız açılmıştı şimdi evlenme yolundalar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben eğer çok hoşlanırsam ilk adımı atabilirim.Şayet ilk adım benden gelmemişse, onunla gönül eğlendiriyorumdur "bir ihtimal"

0|0
    0|0
  • at ama şuurlu at

2|2
    0|0
  • olabilir cesareteli kız denir basit algılamamak lazım

0|0
    0|0
  • Kızda ne kadar cesaret olursa olsun ilk adımı onun atması dogru değil o ilk adımı atıyorsa başkalarınada atar.

0|0
    1|2
  • Çoğu vuhhuuu çok güzel çoğu kadın yapamiyo ama yapsa ne iyi olur dicek ama sen bni dinle ve yapma. O kadar diyorum.

0|0
    0|1
    • yaptım bile çoktan :) ben hep ilk adımı karşı taraftan bekledim ama o ilk adım hiç bir zaman gelmedi bende yine pişman olmamak için söyledim :)

• Umarım dilediğin şekilde ilerler işler.

• çekingen erkeklerin hoşuna gideceğine eminim

0|0
    0|1
Yükleniyor...