Tamam canım diyen sevgilin olmayan bir erkek laubali,samimiyetsiz gibi olmaz mı?

Bir erkek var.Benden hoşlandığının farkındayım,ben de seviyorum onu ama bir sey konuşuyorduk . Mesajın sonunda ...ondan dolayı diyip mesajı attım.O da bana tamam canım dedi.Biz su anda cıkmıyoruz ayrıca,bu söz biraz samimiyetsiz,laubali geldi.Siz ne düşünürdünüz.?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• canım die hitap etmek için sevgili mi olmak gerek.. abartmışsın sanki biraz..

0|0
    0|0
    • biraz tuhaf geldi bana sadece tamam da diyebilirdi.

• hayır 4 senedir tanıyoruz birbirimizi ama bu gönül işi 5-6 aydır falan var.

• 4 senedir tanıdığın bir insana canım diye hitap etmek çok normal değil mi.. hemen altında bişe arama bence.. yani bu mantıkla gidersen "bebeğim" die hitap ettiğinde oha tecavüz edecek bana falan dersin.. ki ben sevdiğim insanlara kadın-yada erkek canım bebeğim falan die hitap ederim.. gayet normal bişe

Erkekler Ne Diyor 3

• sadece tamam deseydi o zaman ne diyecektin?

0|0
    0|0
    • sorun olmazdi o zaman

• tamamı kısa kes anlamında kullananlarda var. yanlış anlamandan çekinmiş olabilir.

• bakkal çırağına da canım deriz

0|0
    0|0
  • aynen :D adam gevşek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sıradan oldugu için sana öyle gelmiş ama söylerken bide ses tonunu söyleyişini görsen belkide candan söylemiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...