Arkadaşlar bir bakarmısınız lütfen ???

bunu ancak kafam güzelken (bonzai,jamaikan içtim birer

'üçlü) cesaret edip yazabilirdim arkadaşlar 22 yaşında girdim hiç sevgilim olmadı bir kızın elini tutamadım konuşamadım bunu çok içerliyorum kafam güzelken hep kendi kendime sitem ediyorum neden yok diye neden yok ben sze soruyorum ? bütün arkadaşlarımın kız arkadaşı var tanıdıklarımın veya ama benim hiç olmadı çok çok içerliyom bunu yanlarında kız muhabbeti oldumu sevgli ya da ayrılıyom ezik kalkmamak için ya da başka konuya atlattırıom bana yardım edin biraz rahatlatın lütfen..

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• denemeleri fazlalaştır yani bir kıza tabiri caizse asıl kardeşim olumsuz yanıt aldığın zaman bu senin moralini bozmasın bunu sıklaştır yüzsüz ol belli bir süre sonra tecrüba kazanmaya başlarsın nerde hata yaptığını nerde eksiklerin olduğunu görmeye başlarsın sakın ben tipsizim deme öyle bir olay yok üzerindeki bütün çekingenliğini at inan kızları gözünde büyütme korkma onlardan red edil devam et mutlaka kız arkadaşın olacaktır

0|0
    0|0
    • kardeş inan okadar içerliyomki kafayı buldfummu arkadaşların yanında ayrılıyom tek başıma takılıyom hep bu soruyu kendime soruyom hep bunu içerliyom neden olmuyo bilmiyom ama bitürelü olmuyo

• bıraktınmı mesleği ? ne yaptın ?

• aynen dostum

Kızlar Ne Diyor 6

• ya tabikide haklısındır arkadaşların bahsederken utanırsın o sana sorar sen bunla çıktınmı bunu yaptınmı gibisine ama emin ol onların karşısında küçük düşerken sevdiğin insanın karşısında yücelceksin bundan emin olabilirsin benim erkek arkadaşımda bana yalan söylemişti 1 yıl biriyle çıktım diye bende inandım sonra erkeklik gururuma yediremedim 1 kişiyle çıktığımı söyleyecek kadar dedi güldüm tabi ama mutlu oldum çünkü ilki bendim..Ve şuanda 4 aylık bir ilişkmz var mutluyuz :)

0|0
    0|0
    • peki önüme çıkacak mı bu sevdiğim kişi gerçekten ? yoksa benimi umutlandırıyosun

• ya tabkide ümitlendirmek gibi bir hedefim yok ama elbette biri çkacak karşına deli gibi sevdiğin deli gibi seven.Sadece zaman işte.Bizide mahfeden bu ya zamanı bekleyemediğimiz için her önümüze çıkanı alın yazısı zannediyoruz hatalıyz..

• bence şuana kadar hiçbir kızla birlikte olmamış olman veya elini tutmamış olman çok güzel birşey.Düşünsene gerçekten hayatına biri girdğnde o kız senin ilkin oldğnu düşünecek kız dahda çok bağlanır :) bir düşün bence bu konuyu arkadaşım

0|0
    0|0
    • ama arkadaşlarımı görünce bu çok zoruma gdiyor sevgili muhabbetti açıldımı direk uzaklıyom ortamdan ya da hemen konuyu başka yere çekiyom bu çok mahfediyor beni el ele gezen sevgilileri filan görünce bir tuhaf oluyorum gerçekten

• ya tabikide haklısındır arkadaşların bahsederken utanırsın o sana sorar sen bunla çıktınmı bunu yaptınmı gibisine ama emin ol onların karşısında küçük düşerken sevdiğin insanın karşısında yücelceksin bundan emin olabilirsin benim erkek arkadaşımda bana yalan söylemişti 1 yıl biriyle çıktım diye bende inandım sonra erkeklik gururuma yediremedim 1 kişiyle çıktığımı söyleyecek kadar dedi güldüm tabi ama mutlu oldum çünkü ilki bendim..Ve şuanda 4 aylık bir ilişkmz var mutluyuz :)

• peki önüme çıkacak mı bu sevdiğim kişi gerçekten ? yoksa benimi umutlandırıyosun

• Bende 20 yasındayım benimde hiç sevgilim olmadı cunku dogru insanı bulamıyoruz ıkı kız eli tutuyım diye biriyle cıkmamıssın demekkki kişilik sahibisin üzme hırpalama kendini bonzaiyide bırak zararlı belki kafanı iyi ediyo ama ilerde kafa denilen bişe bırakmıcak

0|0
    0|0
    • hep bu derdim yüzünden normalde lan adamın derdine bak derler ama öyle değil insan kendini çok yanlız hissediyo içini dökebilceği birisini arıyo hep kafayı bulurum hemen ayrılıırım arkadaşlar denize filan anlatırım derdimi sahilde

• Bahane bulmaaa git kız bul

• olmuyor işte bitürlü bulsam burada soru sorarmıydım.

• Ayni durumdayim seninle tanismak isterdim ama turlu maddeler kullandigini ogrendigim zaman sogurdum sanirim. Ayni durumda olan bir cok insan var. Ben bunun secicilikten kaynaklandigini dusunuyorum ideali ariyoruz da o yuzden

0|0
    0|0
    • yahu öğle serseri bagımlı birisi değilim dışarıdanda öyle gözükmem herkes iyi bilir beni ama kafa yaşamak için içiyorum bilmiyorum yaaa hiç sevgilim olmadı gerçekten insan çok üzülüyor bu duruma :://.

• hımm ilerde ne olurum diyomusun

• Henuz yasim kucuk bunlari dusunmek icin erken bir yas

• sen tam bir salaksn onları kullandğn için beynini yersn yaknda lanet şey

0|0
    0|0
    • dışarıdan görsen beni inanmazsın cıgara içtğime

• hayır yaa kimse beni öyle bilmez dışarı yansıtmam hayatta bellide etmem görsen beni inanmazsın zaten esrar içtiğime

• halislere dal boşwer dünyayı

• bonzai he vay be bende ıstyrm olmaması senın sucun bıraz da kımseden mı hoslanmadın hıc gıdıp solemedn mı sevyrm flan dıye yoksa da takma bu kadar kafana hıc bsey ıcn su hayatta uzulmeye degmez benm cok cıktgm oldu ama bı ıse yaramdı al gene yanlızm

0|0
    0|0
    • yaa bak dışarıdan serseri görüntüsü hayatta vermem nrmalde beni çok severler hayatta düşünmezler öyle bişi yaptıgımı yani dışarıdan kötü gözükmüyom

• senınde sonun o

• offf esrarı sen kokain ve eroinle karıştırıyon neyse anlamazsın ne desemde ama öyle değil emin ol

Erkekler Ne Diyor 5

• hocam öncelıkle o tazr seylerı kullananların zaten kendıne guven problemı vardır .aklı basında bırının öyle seylerle ısı olmaz demkkı senın aklın basında degılkı hıc bır kızın dıkkaını cekemıyorsun .once sen kendını bulmalısın .kedndınden emın olamalısınkı baskasıda senden emın olsun

0|0
    0|0
  • yaş kaç peki ?

0|0
    0|0
    • 22 yaşındayım cıgara içerim ama dışarı yansıtmam bilmez kimse çokta sevilirim serser değilim yani bununla alakası yok

• tip yok o zman sende ya da utangaçsın

• utangacım kabul ediyorum

• siktir git bonzai kafası bunu yasatmaz sen burada cocuklari kekle amk

0|0
    0|0
  • benim de olmadı, napak ölek mi :)

0|0
    0|0
    • dert ediynmu

• 3 nesile kadar her şey mükemmeldi, ne zaman 4 geldi, o zaman sıkıntı başladı.

• aynen öyle

• ne yapsın millet madde bagımlısı jilet atan birini :D

0|0
    0|0
    • inanki öyle birisi değilim tipimi giyimimi görsen öyle birisi değilim gerçekten kimsede bilmez içtiğimi çok sevilirim yani.

Yükleniyor...