LeBron James'li Cleveland şampiyon oldu. Tebrik etmek yok mu?

LeBron bitti demeden bitmez. 💪💪 Tüm yıl bu geceyi bekledim, maçın yarısında uyumuşum yeni öğrendim şampiyon olduklarını. 😂😂
LeBron James'li Clevland şampiyon oldu tebrik etmek yok mu 🏀🏆🏀🏀🏆🏀💪💪💪?

Güncellemeler:
Susus

0|3
5|21

En İyi Kız Görüşü

• Favori adamım 😄😄 çok mutluyuz! Yarıda uyuduysan kötü olmuş. Özetini falan izlersin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Macın yarısında uyuduysan yazık O block neydi be CAVS CAVS CAVS!!! Iguodala ya attığı o block var ya uctu lan adam resmen :D Golden'lılar gördük MVP Curry'nizi nerede o mesafe tanımayan Şutörünüz? :D Tecrübe gösterdi gerçek gücünü :D Barbosa' attığı blockta efsaneydi adam yere yapıştı :D Curry'nin ki zaten yorumsuz :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 20

• 2016 NBA finallerinin çok güzel bir hikayesi oldu.3-1'den dönüş (Klay ve babasının açıklamaları da Lebron'u iyi gazladı.) 5. ve 6. maçlarda gelen insan üstü performans.7. maçta Irving'in aldığı sorumluluk GSW'ye son periyotta şans tanınmaması. Bogut'un sezonu kapaması ve bu maçta Steve Kerr'ün ilk beşte Ezeli tercihi (Varejao ve Ezeli de fazla ısrar etti. Speights çok daha katkı verebilecek bir oyuncu.) Cleveland tarihinin ilk NBA şampiyonluğu.7. maçı Golden State'in evinde kazanılması.73-9'a rağmen kaçan şampiyonluk. Splash Brotherların finaller boyunca oldukça sönük kalması. Hepsi inanılmazdı.

0|1
    0|0
  • normal sezon rekortmeni gsw'ye karşı 3-1'den geri gelip kazanılan bir şampiyonluk (tarihte ilk),

-5. ve 6. maçlarda lebron'un attığı 41 sayı,

-7. maçta lebron'un triple double'ı,

-7. maçta durum 89-89'ken ve maçın son 4.5 dakikasında sayı atılamamışken lebroun'un iguodala'ya yaptığı inanılmaz blok, ardından irving'in 3'lüğü,

0|1
    0|0
  • Maçı izledim, özellikle son dakikasında heyecan zirvedeydi. Maçın başında Cleveland'ın seride geriden gelip beraberliği sağlamasının moral ve motivasyon üstünlüğü ele geçireceğini ve Irving'in maça damgasını vuracağını düşünmüştüm. İlk periyotta düşük isabetle oynamasına rağmen skor başabaş gitmiş, ilerleyen dakikalarda maça ağırlığını koymaya başlayınca düşündüklerim şekillenmeye başlamıştı. Sonunda benim de favorim olan Cleveland kazanmayı bildi. Tebrikler.

0|1
    0|0
  • Tebrikler şampiyona :D

0|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/WY7LmY.jpg
    Gerçek mvp kimmiş gösterdi kral !!!

1|1
    0|0
    • Basketbolu biz şampiyon olunca takip etmeye başladın dimi 😂

• Ben genç yıldızlarda oynadım basketbol :D çocukluktan beri takip ederim en sevdiğim spor :D

• Ben demişdim zaten golden 2 sene üst üste olamaz diye tüm cleveland leri tebrik ederim.

#İkizleretaklr

0|1
    0|0
  • gsw nin olmasını istemiyordum okc olsaydı bana göre ama clevelandda olur

0|1
    0|0
  • Yıllar önce cavaliers te yüzük alacağını söylemişti lafı yiyip heattede aldı ama burda alması ayrı bir anlamlı

0|1
    0|0
  • Lıbranceyms e helal olsun

0|1
    0|0
  • gerçekten helal olsun gerçi curry cok vasat oynadı ama yanı ınanılmaz bır maçtı maçın sonunda james'ın yere kapaklanıp ağlaması inanılmaz bir görüntüydü

1|1
    0|0
  • Hayatımda ilk kez NBA maçı izledim onuda kaybettik a mk.

0|1
    0|0
    • Ahaha 😂😂 bu akşam clevland çok kötüydü yoksa daha fark yerdiniz hiç üçlük atamadılar

• helal olsun ya seride geridelerdi.. bu adama diyecek laf bulamıyorum.. geçmiş sezonlarda izlerdim final serilerini de curry ile kapışmasini izleyemedim bu sene

0|1
    0|0
    • Aynen 3-1 geriye düştüler 4-3 kazandılar final serisinde 40 sayı ortalama ile oynadı harbiden çok büyük basketçi hakkını vermek lazım

• işte ona şaşıriyorum 3-1 den geldi yaw.. hellalll respect

• lan varya stephen curry nasıl bir yaratıktır ya.. bir insan hiçi mi 3 lük kaçırmaz.. öyle bir hayvanın karşısında lebron a helal... blok bile basmış curry e

• Ya ne olacaktı sev-gi-lim !

0|1
    0|0
  • Tebrikler cleveland :D

0|1
    0|0
  • miamide degil miydi la bu xd

0|1
    0|0
  • 3-1 geriden 4-3 seride kazandılar , hakkettıler

0|1
    0|0