Şampiyon Cleveland Cavaliers!! ?

Allahım şükürler olsun GSWcileri gömmesini iyi bildik en çokta Draymond green mors oldu ona daha çok sevindimm şampiyonn Cleveland !

Şampiyon Cleveland Cavaliers!! ?
Seride 3-1 geriden geldik LeBronu bu kadar küçümsersen tokatın alasını yersin !

Bu geri dönüşü nasıl yorumlarsınız ! ?

1|1
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Green yaklaşık 10 tane 3lük attı. İyiydi evet ama bir LeBron James olamaz. Tarihi bir maçtı zaten ne söyleyebiliriz ki? 😊😊😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Normal sezon rekortmeni gsw'ye karşı 3-1'den geri gelip kazanılan bir şampiyonluk (tarihte ilk),

-5. ve 6. maçlarda Lebronun attığı 41 sayı,

-7. maçta Lebronunn triple double'ı,

-7. maçta durum 89-89'ken ve maçın son 4.5 dakikasında sayı atılamamışken Lebrounun iguodala'ya yaptığı inanılmaz blok, ardından İrvingin 3'lüğü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• Kyrie Irving adamım resmen :) LeBron dan daha etkili idi bugün çok kritik sayılar attı helali hoş olsun müthiş oynadılar bugün.

0|1
    0|0
  • şampiyon Cleveland değil, şampiyon Lebron James.
    bu nasıl bir adamdır ki hangi takıma giderse gitsin şampiyon yapıyor ve hangi takımdan ayrılırsada o takım yokları oynuyor.

1|1
    0|0
    • Yalnız final serisinde yaptığı bloklar gerçekten adamı sarhoş eden cinsten

• 3-1'den geri gelerek şampiyon olan ilk takım

0|1
    0|0
  • Irving taşıdı maçı ya Curry 13 te 4 filan attı bu maçın adamı kesinlikle Irving

0|1
    0|0
    • Irving son 3 maçta kaç sayı attı sayamadım bile labron ile süper ikili oldular

• maçta 5 dakika boyunca sayı olmadı la son çeyrekte Irving 3 lük attı Cleveland canlandı sonra

• zaten fişi de orada çektik labron da tek serbest atışta hepten kopardı filmi

• LeBron sonunda misyonunu tamamladı. Demek ki bazı şeyler için tecrübe gerekiyormuş.

0|2
    0|0
  • Ağladım maçı izlerken lebrona helal olsun.

0|1
    0|0
  • 3-3 oldukdan sonra ben dedim cleveland bırakmaz diye tebrik ederim.

#İkizleretaklr

0|1
    0|0
  • Nooluyo la... Ben de zannettim Kütahyaspor şampiyon oldu...

0|1
    0|0
  • golden statee naptı sana gardaş :)

0|1
    0|0
    • 2 senede çocuk fanı ile bizi çok tiiye aldılar sonunda tokatı yediler :D

• Gsw de kardeşim bende ayarım o takıma komple bu şampiyonluk ilaç oldu ilaç herkes yerini bilecek artık

• bundan sonra bende goldenlıyım o zaman :)

• Lebron diye bağırın ULANNNNNN !!!

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe şampiyon oluncada sevindin mi bu kadar.

0|0
    0|0
  • LeBron bitchez! :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...