Ezeli rakip takımınız Avrupa'da yabancı bir takımla önemli bir maç oynasa kimi tutarsınız?

Evet, ezeli rakip takımınız Avrupa'da yabancı bir takımla önemli bir maç oynasa kimi tutarsınız?

• A) Yabancı takımı tutarım
    42% (5)48% (27)47% (32)Oy Ver
  • B) Ezeli Rakip Takımı tutarım
    42% (5)46% (26)46% (31)Oy Ver
  • C) Ben futboldan anlamam...
    16% (2)6% (3)7% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Türk takımını tutarım diyenlerin çoğunlukta olacağını düşünüyordum ama öyle olmadı.

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• Tabikide Türk takımını, bir BJK'li olarak GS, FB vs avrupa kupalarında taraftarları kadar destekliyorum , sonuçta Türkiye'yi temsil ediyorlar.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Fenerbahceliyim ama yabancı bir takımla hangi Türk takımı oynarsa oynasın Türk takımını kalben desteklerim, buna Trabzonspor da dahil
    Türk takımı diyosalar iş bitmiştir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yabancı takımı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Turk bayrağını temsil eden her birey- takımı desteklerim

0|3
    0|0
  • B şıkkı "Ezeli Rakip Takımı tutarım" şıkkı dünya örneklerinde yoktur, bu biraz bizlerin uydurması bir durum... Real-Barca, Olimpiyako-Pana, Celtic-Rangers, Göz-Karşıyaka, Voka-River playt, cska-diamo mskov, fenerbahçe-galatasaray bu ve bir çok derbide bu takım taraftarları birbirleriyle yoğun rekabet halindedir ve birbirlerinin herşeyini takip ederler ve birbirleriyle tatlı-sert bir atışma ve rekabet halindedir, aldıkları sonuçları birbirleriyle esprili halde pankart yaparak atışırılar, işin tabiyatında ve akışında bu vardır, diger görüşler bana yalın gelir... ama yurt dışında yaşayan ana karada yani kendi vatanında yaşamayan insanlar için bu doğrudur. mesela fenerin maçına gs li gelir formasıyla maçı izler veya tam tersi bu da yurt özlemindedindir bütün dünyadada bu böyledir. Bu anlattığım şey kitle sporlarının genel bakış açısıdır...

0|1
    0|0
  • Fb hariç tüm rakipleri Avrupa'da destekliyorum...

0|3
    0|0
  • Ezeli rakibi tutarim. Sonucta Turkiye yi benim ulkemi temsil ediyor

0|2
    0|0
  • fenevbaçenin tüm rakipleri benim o 90 dklık takımımdır!..

0|2
    0|0
  • b şıkkı

0|1
    0|0
  • 6alatasaray'ın rakibi kimse onu tutarım.

0|1
    0|0
  • kim güzel oynuyorsa onu desteklerim😂

0|1
    0|0
  • bu soruyu sorman bile sacmalık tabiki tutugum takım harici kendi ülkemi temsil eden bir takımsa tabiki bizim takımı desteklerim hani yani bizim takımlarımız bir real madrid bir bayern munıch bir barcelona deilki rekabet olsun saten ayda yılda bir gidiyoruz

0|0
    0|0
  • ezeli

0|1
    0|0
  • Ezeli rakip TR sınırları içinde olur... Dünya ya karşı birlik olmalıyız... NET.

0|1
    0|0
  • Yabancı takımı tutarım

0|1
    0|0
  • kendi ülkemin takımını tutarım.

0|1
    0|0
  • Gurbetciyim, Türkiyeden hangi kulübün takimi olursa olsun Türkiyeyi temsil ettigi icin Ligte sevmedigim rakip takim olsa dahi Türk Takimini tutarim, süper ligte tuttugum takim GS..

Bana göre tutmayanlar, SAVAS olsa siyasi Parti düsmanligi yapip savasta Yunanin, Ermenistanin, Ingilizin, pkk saffina gecmek gibidir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...