En yakın arkadaşımın sevgilisiyle geçmişim

Merhaba.en yakın arkadaşımın sevgilisiyle 3 yıl önce baya uzun bir süre sadece cinsel anlamda ilişkiler yaşadık.ve arkadaşım bunu bilmiyordu.zaten yakın değildik o zamanlar.ve şu an kız benim dostum ve ben kendimi bazen kötü hissediyorum.ve onunla çıkmaya başladıkları zaman onu benimle aldatıcaktı ama ben engelledim.hemde bilmeden çıktıklarını sonra öğrendim.ben ne yapıcam şimdi.hiçbirşey söyleyememde.arkadaşıma çok değer veriyorum

Güncellemeler:
Bu arada onunla ilişki yaşadığı zaman arkadaşımla çıkmıyodu.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• senin yaptığına biz erkekler ne deriz biliyosundur yüzüne tükürülse tükürüğüme yazık olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşına çok değer veriyorsan geçmiş geçmişte kaldı o kişiyle ilişki yaşamayacaksın eğer sana öyle teklif ederse kabul etmeyeceksin arkadaşına söyleme senin onu kıskandığını düşünüp seni cephe alabilir :S

0|0
    0|0
  • Bir şekilde bazı şeyleri söylemen gerekir. Sonra başkasından duyarsa daha kötü olur. Onu seninle aldattığını düşünür. Yapmazsan erkek senden yararlanmayı sürdürmek isteyecektir.

0|0
    0|0
  • İçten içe bozuluyor musun dostunla çıkmasına

0|0
    0|0
    • Hayır tabiki.beni üzen arkadaşımın öyle biriyle beraber olması.yoksa kimle beraber olursa olsun umrumda değil.

• Maalesef dostuna karşı sadece kötü kişi olursun sadece, o baştan zemini hazırlamıştır

• ey gidi güzel ülkem eyy :(

0|1
    0|0
  • Bence de söyle arkadaşına en azından içinde kalmaz.

0|0
    0|0
  • arkadaşına yapacağın en güzel iyilik kevaşelerden uzak durmasını tavsiye etmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Değer veriyorsan eşşek gibi söyleyeceksin gözüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...