Ahmet Bulut'un Bjk ye yaptığı kıyağı bilenleriniz var mı?

Ahmet Bulut Gökhan'ın menejeri olarak vekaleti var ve Fenerbahçe biz oyuncuyla görüşürüz deyince Gökhan'a yanlış bilgi vererek Bjk ye imza atmış ve imzada 3 Milyon Euro ya da dolar bilinmiyor para karşılığında başka takıma transfer edilir maddesi koydurmuşdur Ahmet Bulut. Peki oyuncu ile anlaşıldıysa neden bu madde konuldu. Gökhan Fenerbahçeyi arayı ben takımda kalmak istiyorum demiş Ahmet Bulut'a bunu ilettiği zaman ise önüne bu maddeyi koymuştur. Şimdi ise beniim menejerim Ahmet Bulut değildir vekaletim yoktur diyordur. Ahmet Bulut iş ortğı Semih Usta ve Bjk bünyesinde görev almış bir kişidir siz bunları biliyormuydunuz.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Evet biliyoruz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz Yıldırım bile Gökhan 'ın kalmak istemediğini söyledi sen hala Gökhan kandırıldı doyorsun.
    Gökhan yönetime kırıldı. Yabancılara paraları dökerken bize neden az ücret veriyorsunuz dedi.
    Aziz Yıldırım da Gökhan için kötü konuştu

0|0
    0|0
    • Gökhan Bjkden ne kadar alıcak biliyor musun Fenerbahçe verdiğinden daha az.

• Serdar sarıdağ kendince haber yapmış sazanlık yapıp inanmayın

• Başka linkleri de atsam yine aynı şeyi mi diyeceksin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Twitter de saçma sapan gördüğün herşeye inanma gökhan bundan çok önce BEŞİKTAŞ ile iyi niyet sözleşmesi yaptı senin egolu başkanın ile anlaşamadı şampiyona sonrası resmen Kartal olacak 💪💪

0|1
    0|0
  • Arda'yı otobüse alıp Fransa 'ya yetiştirdiğimiz icin tüm Fenerbahçeliler olarak özür diliyoruz :D :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...