Galatasarayın bugünkü perfomansı hakkında ne düşünüyorsunuz?1 Hafta nasıl geçer?

Bu 1 Hafta nasıl geçecek bilmiyorum bir an önce geçsede 19. Şampiyonluğumuzu kutlasak haftaya Sivasa fark atar Şampiyonluk turunu Arenada atarız siz Galatasarayın bugünkü performansını nasıl buldunuz?Bence çok iyi oynamadık özellikle orta sahada Sneijder´i aradık ama galip gelmeyi bildik

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• kolay alınmayan bir 3 puandı bence.

0|2
    0|1
  • Sivasla olan maça küçük maç demek istemiyorum. Nazar değiyor sonra. Umarım Sneijderin sakatlığı geçer ve onu maçta görürüz. Haftaya aslanlarımın daha başarılı bir oyun çıkaracaklarını düşünüyorum

1|1
    0|1
  • Bu haftaki futbolumuzu pek beğenmedim..

Ama olsun golümüzü attık 3 puanımızı aldık..

Aslında şampiyonluğumuzu Kadıköyde ilan etsek daha bir güzel olcakta Sivas maçıyla şampiyon olcaz gibi.. :)

0|1
    0|0
    • Bende hiç beğenmedim ama artık kendi sahamızda daha iyi oynuyoruz haftaya iyi bir oyunla hem galibiyet hemde Şampiyonluk gelir

• İnşallah.. :D

• nolursa olsun, seviyorum takimimi :D

0|1
    0|2
  • Çok iyi değildi ama Şükür.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• hacı galip geldikte adam hata yaptıda galip geldik yoksa gelip gelemeyecektik. oynanan oyun tatmin edici seviyede değildi. çok hata yaptık. Allahtan değerlendiremediler. yoksa bırak 3 puanı 1 puan bile alamazdık. neyse artık önümüzdeki sivas maçına bakacaz...

0|1
    0|2
  • kötü oyunla 3 puan alındı

0|1
    1|1
  • Bugün sadece düşündüğümüz bir goldu bence. O gol için uğraştık ve çok açık verdik.

Ama takımızın tecrübesi yine ön plandaydı tecrübesiyle kazandı. Haftaya şampiyon olacağız inş

0|0
    0|0
  • Kontrollu oynadı

ben hamiti hiç begenmedım cok kaptırdı

bırde ebuoe maç bıtımınde artıstlık yaptı burağa ona ayar oldum

0|0
    0|1
  • Ben neden bilmiyorum ama haftaya kalsın istedim bu iş taraftarımınız önünde atalım turumuzu ... caddelerde coşalım ... fark olacağını sanmıyorum sivas maçında

0|0
    0|1
  • Valla ben internetten siparişlerimi verdim haftayı bekliyorum artık

0|0
    0|0
  • şampiyonluk yakın meşaleleri yakın :D

0|1
    0|1
  • Fener yine son dakikada yırttı penaltıyla, haftaya bu iş tamamdır...

0|0
    0|1
  • çok iyi oynamadılar bencedeee

0|0
    0|0
  • Aslında ben Kadıköye 3 puanla gidelim diyordum, fener de bizi yensin ve gene şampiyon olacaz hayallerine kapılsınlar son haftaTrabzonu Arenada yenip averajla şampiyon olmak var da kalp dayanmaz ona da :D

0|0
    0|0
  • bence çok vasat oynadık.pas hataları olmasada çok top kaptırdık ayağımızda tutamadık.fener maçına gelince kayseri sanki yenmek istemiyo gibi oynadı.

0|0
    0|0
  • Antrenman maçı gibiydi

0|1
    0|0
  • Sezonun en kötü futbolu ile gelen 3 puan.

0|1
    0|0
  • rezil ötesi oynadılar, hele hamit vary engin oynasa daha iyi

0|1
    0|0
  • hamit çok kötüydü bea :) haftaya turu atarız fenevliler 1 hafta daha umutla yaşasınlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...