Çok seviyorum ben sizi kadınlar

Dertleriniz ya da en büyük sıkıntınız nelerdir tek cümleyle kelimeyle söyleyebilir misiniz burada? hayata dair olabilir bu, erkeklere dair olabilir. içinizi dökün bir nevi yani. mesela benimki insanların duyarsızlığı ve bencilliği.

birçoğunuz kızım yaşındasınız ve -böyle bir yemin etmek doğru değil belki ama- tüm sevdiklerim üzerine yemin ediyorum ki çok ama çok seviyorum sizleri. yüreğimde kocaman bir köşesiniz. iyi ki varsınız.

0|0
73

En İyi Erkek Görüşü

• Bende seviyorum kadınları be reis, kadınsız bir dünya düşünemiyorum, eğer öyle birşey olursa intihar ederim.

0|1
    0|0
    • Sağol sevgili arkadaşım, aynı düşüncedeyim.

• Bu arada asıl soru kaynadı.

• Evet farkındayım sevginiz büyük

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Niye seviyorsunuz anlamadım? Ben pirelenirim; beni sevmeyin.

0|2
    0|1
    • Elimde değil seviyorum içten karşılık beklemeden seviyorum. Bu hastalıksa da keşke herkes böyle güzel bir hastalığa yakalansa. Yine de kusura bakmayın.

• Bizde seni dayı

0|2
    0|0
  • Size baba diyebilir miyim? diye sorasim geldi. Cok sikayet eden biriyim, bu yuzden kendimden sikayetciyim. Sagligimin aldigim nefesin kiymetini bilmiyorum cogu zaman.

0|1
    0|0
  • CANISIII... TAKTİR EDİLESİ İNSAN.

0|1
    0|0
  • gözümsün

0|2
    0|0
  • benim toptan sorunum insanlarla iligi be baba :)

0|1
    0|0
  • eyvallah dedeciimm :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bilmez miyim bende cok severim :)

0|1
    0|0
  • Amca sen sapikmisin ya. Yaklasim sekline bak vay be

0|0
    0|1
    • Cevap vermeye bile değmez ama nsükut ikrardan gelir diyecekler şimdi. Kötü niyetli olsam gizli sormazdım değil mi? Utandım ve bu şekilde sordum. İnsan bazen paylaşmak ister sanal da olsa. Yarın muhtemelen hatırlanmayacak bile bu başlık. Haydi selametle.

• O an içimden öyle geldi ve yazdım. Milletçe hep bardağın boş tarafını görmeye meyilli hale getirildik, hep bir fesat düşünce. Kırıcı olduysam kusura bakmayın yine de.

• Eyw . Bnden yana sorun yok.. Kadinlar dusunsun

Yükleniyor...