Sizin kimyanız ne, nedir bu kadın merakı?

Evet evet sen ..sana dıyorum

Sizin kimyanız ne nedir bu kadın merakı.. neden bir kişi yetmiyo size

..evet siz yaratık erkekler size dıyorum ve coğul kullanıyorum cünkü

hepiniz aynısınız. Nedenn bir taneylee yetinmiyosunuzzz böylee

olanlarınızın canıı cehennemeee . ya nedir bu yaaa kimyanızı soyleyın

cozemıyorum sızı .neden cok kadın ıstersınız ne anlarsınız ne zevk

alırsınız bundan .neden sevgılınız varken baskasıyla yatarsınız

Güncellemeler:
walla Kadınlarda şeytaannn arkadaşş .ulan sevgılı yapıos ordan bı kaşar glıo adamın gozune takılıyo uyus oluyom yaa .ama sızde bu kadar basıtmısınız erkekler basıt olmayın Zorrr olunn

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Tek yönden onun gelişimini açıklayalım

Çocuk ergenlik çağına girer, arkadaşlarıyla kaynaşmıştır ve kızlarla ilişkiler daha farklıdır

Erkek bir kişiyle çıkmaya başlar, zaman zaman problemler yaşar, problemleri arkadaşlarıyla paylaşır

Arkadaşlar genelde :- Amannn kız milleti değil mi vuracan geçecen

Herneyse onunla biter bir şekilde sakat yürümüştür zaten

Sonra bir başkasıyla başlar

Onlada sorunlu geçer uzun sürer ilişki tabisi, ilkleri yaşar onunla beraber vs, sorunlar yaşadıgında arkadaşlarıyla paylaşır

Arkadaşlar genelde: - Aman kız milleti değilmi vurup geçecen

Böle böle derken derken çocugun artık bilinçaltı daralmış bir biçimde aklı şeyine kayıyor

Vur geç

Heh bu felsefeyle takılıyo senin dediklerin, yani vurursan sevilirsin, sevme, sevsinler felsefesi, bu dediğin kişiler onlar işte

Bu kişilerde istisna haline dönüşebiliyo böle olmayanlarda var, tabisi bu felsefe arasında bölesini farketmek zaman sabır ve dikkat isteyen birşey...

He bir de sevmesi var ki, hepsi bir de denk gelcek

Hayat gerçekten zor.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Erkek kadını bir başka erkekle mi aldatıyor sanki. Kadınlar da aldatır. Siz sütten çıkmış ak kaşık bizler adi şerefsiz haysiyetsiz. Amacım tartışmak değil ama önce kendinize bakın. Hem cinsleriniz kadınlığını kullanıp baştan çıkarmasa bunlar olmayacak. Erkeğin doğasında var bu. Tekrar söylüyorum bedenen ve hatta zihnen kadınlar da aldatır. Madem tüm erkekler öyle hiç bir erkekle ilişki yaşama sen de o zaman.

0|0
    0|0
    • kadınlara laf yok zaten şeytan onlar .bari siz düzgün olsanız nolur

• ayrıldım hala yalvarıyo yakarıyo şerefsiz

• Bırak yalvarsın o zaman. Yorulunca o da bırakır.

• O türlerinide şeyinden vuruyolar işte

İki kıvır, iki tatlı cümle, peşinde koşmalar, bizim millet hemen uyuşur güneş altındaki kedi gibi olur...

Sorsan hepimize farklıyız, PEH!

0|0
    0|0
  • Dengen bozulmus:/

0|0
    0|0
  • hıncını bizden nye alıyn şimdi

0|0
    0|0
  • günahımızı alma bnce

0|0
    0|0
  • zaten bütün kızlar hep aynı onun ki onunla yatar diğerinin ki bir başkasıyla...eğer benim yazdıklarım doğruysa snn dediğin de doğru olur...yok benim yazdığım yanlışsa k.b bir kaç zibidi ile çıkıp snnle oynamışlarsa benim yapacak bişeyim yok...

0|0
    0|0
  • seviyoruz değişik seyleri ve bu degişik seyler bizim sizinle oldugumuzu biliyor ya da ne bilim sizin kimyanızdaki genelleme yapmak istemiyorum senn deyişinle ama hepiniz ölesiniz kuyrugu sallamazsanız

bizde sevgililerimizi aldatmayız canım

0|0
    0|0
  • Ben üzerime alınmadım erkek yaratığı lafını :))

Valla bana 1 kişi yetti de ben ona yetemedim galiba en zor gününde yanında oldum da en kara günümde çekti gitti ee bu kadın yaratığına ne diyeceksin ?

0|0
    0|0
    • kaşarlanmış .nerden buldunsa

• Bak işte hakarete gerek yok :))) Eski meski ama laf söyletmem hiç birine ...

• Manitasından paparayı yemiş bir gizli sallıyor yine.. Yetişin "gonşular..!" :(

0|1
    0|0
  • Tüm erkekleri aynı kefeye koymanın amacı ne?

Tanımadan etmeden?

0|0
    0|0
  • bn yapmam aldatmam kimseyi bni katma hepimiz aynı değiliz bnce

0|1
    0|0
  • bn bir kişiyi bulsam yeter ama yok:D

0|0
    0|0
  • :) snn ne dediğin belli değil bnce git bir bardak su iç...

0|0
    0|0
    • sn ıc manyak erkek

• ısyan edıyorum hepınızı bı kasık suda bogasım vaaaarrrrr

• öfken su içmediğindendir...su içseydin böyle konuşmazdın :)

• tamam oluruz sen merak etme D:

0|0
    0|0
  • kimyamızı söyleyelimde sende istifade et demi:D uyanık seni :DD

0|0
    0|0
  • şimdi genelleme yapıp günahımı alıyorsan yalancının .. :)

0|0
    0|0
  • arz olursa talepten kaçınmıyoruz.

0|0
    0|0
  • Evet erkekler çok dişili bir yaşam ister.Bu sadece insanlarda değil diğer canlılarda da var. Erkekler çeşitlilik ister çünkü her çiçekten bal almak ama nüfus buna müsait değil.Dünya nüfusu erkek/kadın = 1/4 falan olsaydı bu dediğin şeyi somut olarak görebilecektin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...