Sevgilinizin baskasini sevdigini ogrenseniz ne yaparsınız?

Ozellikle erkeklere soruyorum cok sevdiginiz bir sevgiliniz var sonra bir ogreniyosunuz kiz baskasini seviyomus sizle bos kalmamak icin cıkıyomus ne yaparsınız? Ayrılırmısınız devammı edersiniz ? Ama cok seviyosunuz unutmayın.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gönül işlerinde nefrete yer vermem.

İnsan kimi seveceğini seçemiyor ve kalbine hükmedemiyor.

Benimleyken başkasını sevebilir ve bunu saklayabilir.

Utanmıştır, korkmuştur, çekinmiştir vs.

Ama dediğim gibi sevgide nefrete yer olmaz.

Diyeceksin ki "söyleyebilirdi sana aldatmazdı?"

Ne fark eder?

Sevgili dediğin kişi sana artık seni sevmediğini söyleyemiyorsa bu ayıp senin ayıbındır, sevgilinin aldatması kadar ayıptır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• erkekten erkeğe değişir erkek var ayrılır erkek var kızı çeker vurur erkek var devam etmeye çalışır oda boş durmamak için bu ihtimaller olur genelde ha bide erkek var intikam almak için sana oyun oynar ben olsam ama o kızın canını feci yakarım

0|0
    0|0
  • Ne kadar seversem seveyim ona öyle bir tekme atarım ki hatta öyle bir ders veririm ki ömür boyu izlerini atamaz üzerinden. Öldürmekten beter ederim...

0|0
    0|0
  • devam etmek biraz öküzlük olur herhalde.. Öyle durumda iki tokat çakar kıçına tekmeyi basar yollarım..

0|0
    0|0
  • O bitiriyor zaten zamanı gelince

Yani şöyle yapıyolar

Onu kazanana kadar benimle çıkıyor, onu kazanınca benim dönemim bitiyor

İtiraf etmesinede gerek kalmıyor, anlaşılıyor bir süre sonra :)

Ve sonrasında yaptıgım gibi tepkisiz kalırım, oldugum gibi, robot gibi konuşurum aradıgında felan, ama sadece bir robotla konuşur, duygularını buzdolabına atmış bir robot.

0|0
    0|0
  • gurur denen birşey var o bile aşkın önüne geçer

0|0
    0|0
  • Devam etmek mi ? Asla

0|0
    0|0
  • anında yol veririm. ben seviyorsam bu benimle ilgilidir. sevmek için kavuşmak şart değil.

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...