Fatih Terim'i lider olarak nasıl buluyorsunuz?

Geçmişte yakaladığı bazı başarılar olsa da genel anlamda, agresif, sinirli ve çoğunlukla suçlayıcı tavırları yüzünden birçok insana olduğu gibi bana da itici geliyor.

Siz Fatih Terim ya da bu tip agresif adamlar hakkında ne düşünüyorsunuz. Lider özelliği olarak olması gereken mi yoksa daha kendine hakim olabilen insanlar mı o mevkileri hak ediyor sizce?

• Son derece babacan ve iyi kalpli biri
    23% (9)12% (11)15% (20)Oy Ver
  • Hem döver hem sever havasında otoriter olması gerektiği gibi
    21% (8)23% (21)22% (29)Oy Ver
  • Çıkışlarında haklı yönler olsa da bulunduğu makama yakışmayan hareketleri var
    18% (7)13% (12)14% (19)Oy Ver
  • Kaba saba itici bulunduğu yere yakışmayan kendini bir halt sanan bir balon
    31% (12)45% (42)41% (54)Oy Ver
  • Pek fikrim yok
    7% (3)7% (7)8% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2
6|29

En İyi Kız Görüşü

• Lider olarak bulmuyorum onu.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih terim başarılı bir liderdir. Milli takımı aldığında 4 büyük turnuvaya katılamayan bir milli takım var. Yıllarca haginin ekmeğini yedi diye birşey çok geziyor ortalıkta euro 2008 de kimin ekmeğini yedi? Hem ona hem milli takıma çok yükleniliyor. Çok saçma bence. Bu çocuklar bu adam bizi buraya getirdi.1.5 senedir maçların %90 nını kazanmışız 2 maç evet berbat oynadık ama bu kadar acımasız olunmaz. Bir hikayeyle olayı özetleyeceğim çok başarılı bir ressam yanına aldığı bir adam dersler verir. Adam tabloyu tamamlar ve ustaya verir. Usta şimdi git bunu şehir meydanında sergile yanına da bir defter bırak insanlar düşüncelerini yazsın demiş. Adam öyle yapmış. Ertesi gün ağlayarak ustasının yanına gelmiş. İnsanlar acımasızca eleştirmiş. Hakaretler etmişler. İşte oraya göl mü çizilir havada neden kuş yok ağacın çiçeği öylemi olur falan filan. Sonra ustası üzülme oğlum der. Şimdi aynı meydana git tabloyla birlikte bir. Fırça ve boyaları da oraya bırak ve şu notu da yazıver tabloda beğenmediğiniz yerleri düzeltiniz. Erteai gün adam koşara ustasına gelir ve esrine hiç dokunulmamıştır. Ustası işte der eleştiriye gelince herkez ustalaşır ama iş onu yapmaya gelince hiç kimse yapıcı bir oluşuma girmez. Sen olmuşaun oğluö hayırlı olsun artık ders bitmiştir der. Olay tam olarak budur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Egodan kibirden burnunun ucunu görmeyen ukala terbiyesiz çirkef ahlaksız noksan yobaz bir herif başka bir şey değil.

0|1
    0|0
  • Ay ben seviyorum^^

0|0
    0|0
  • Kırmızı bir balondur kendisi.

0|0
    0|0
  • Artist

0|0
    0|0
  • Şenol Güneş'i tercih ederdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Her zaman söylüyorum bir alanda başarılı oldum diye ben tamamım en iyisi benim diyen adamdan bir halt olmaz şekil A, da görüldüğü gibi eninde sonunda dibe vurur.
    Bak Şenol Güneşe adam dünya kupasında Türkiye, yi yarı finale taşıdı ilk üçe soktu hala başarılı neden çünkü adam işini yapmaya çalışıyor.
    Her zaman daha iyisini yapmaya çalışıyor elindeki ile yetinmiyor..

0|0
    0|0
    • Zerre liderlik özelliği yok liderlik özelliği olan kişiler soğukkanlı ve önünü arkasını düşünerek hareket eden adımlarını sağlam atan kişilerdir.

• bu adamın hiçbir başarısı yok uefa kupası hagi nin sayesinde onun önderliğinde alındı hatırlayın terim istifa edecekti taraftar sövüyodu ilk yışında 2-3 maç hagi tek başına maç kazandırdı öyle tutuldu gs de milana t. direktör oldu ümit davala yı transfer etti nasıl bir t. direktör anlayın işte egoist bencil adamın teki

0|0
    0|0
  • Geçmişte yaşadığımızı sanıyouz hala.. . Aradan kaç yıl geçmiş, kaç sene geçmiş. Ben kendisini eskiden takdir ederdim, ama tekelciliğe başlayınca nefret ettim. Zerrreee profesyonelciliği yoktur. tipik duygusallığı var.

0|0
    0|0
  • bir galatasaray lı olarak allah ünal aysal dan razı olsun daha fazla zarar verdirmeden kovdu camiadan bunu :D gs şu an uefa dan ceza aldıysa bunun sorumlularından biri de terim dir. çuvalla para verip alınan başarısız topçular bu duruma getirdi camiayı... terim e gelince, egoist, bencil , herşeyi ben biliyorum edasında, ukalanın teki...

0|0
    0|0
  • hainin aldigi uefa kupasinin ustunden yillarca prim yapti milanda bir halt olmadigi 6 ayda anlasildi sutlandi galatasarayda efsane kadroyla sampiyonluklar kazandi o takimla dedemd ciksa sampiyon olurdu zaten bos asalak sadece bagirip cagiran aslinda taktik bilgisi olmayan eski ingiliz futbolu oynatip tsadufen mac kazanan sahtekar biri iste

0|0
    0|0
  • Kendini bir bok sanıyor

0|0
    0|0
  • la olum daha 1 gün önce adamı istifaya çağırıyordunuz :D adama etmediğiniz küfür hakaret kalmadı :D şimdide gökler çıkartıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Milan oyuncusu PİRLOnun kitabından bir not

www.hizliresimyukle.net/.../3bda8903_orginal.jpg

0|0
    0|0
    • Bunu okurdum evet gazlamaya is yaptırmak bizde ise yarıyor avrupada kahvehane ağzı değil beyin ve taktik is yapıyor

• ben yılmaz vuralcıyım birkez olsun denenmesinden yanayım terimden eksiğimi var hayırrr

• futboldan pek anlamam fakat adam gerçektende en zor durumda bile olsa kararlılıgı örnek olacak davranış

0|0
    0|0
  • Bu tip adamlar lider değil, gücünden gelen ego ile boburlenenbiraz da zorla tipler, , benzerleri çok hayatta, her halti bilirler, kimseye söz hakkı vermezler. ..

0|0
    0|0
  • Pirlo'nun terim milanın başındaykenki dönem için yaptığı açıklamalar Terim'in ne kadar şişirilmiş biri olduğunu açıkça ortaya koyuyor bence

0|0
    0|0
    • haber yeniymiş şimdi baktım. bizim sonradan görmeler italya fransa falan görüp birkaç kişi de pohpohladı mı böyle havalara giriyor nedense.

• takımbaşkanı olsam gel derim küme düşsen bile hocamız ol...

0|0
    0|0
    • Daha da çok kendini bir şey sansin diye mi

• o adam ilk önce altyapıya el atar ve tesislere park gibi ailecek biaraya gelinecek yapılar inşa ettirir. hatırlayın uefa kupasını oyuncular sırtlarında çocuklarıyla katılmışlardı.
      o adam okadar abuk subuk saçmalıklarla engelleniyo ki...
      bir kafası rahat olsa bir kendine bırakılsa neler başarır bir arda değil on arda yetişir ama çekemiyolar

• Trip atan liseli ergenler gibi

0|0
    0|0
  • yillardir haginin kazandirdigi kupanin. ekmegini yiyor. Adam olsa basina adam gibi aciklama yapar Soruyu begenmeyince napacani bilemeyip tecrumana kizip gitmez. Yemeyince tabi naptigini bilemiyor. Aciyorum izliyorum izledikce guluyorum :D

0|0
    0|0
  • Yaş geçtikçe işi b*ka sarmaya başladı. Hocam sen ağır işlere gelme.

0|0
    0|0
  • c diuorum

0|0
    0|0
  • Fatih Terim gereksiz biri. Türkiyenin en kötü teknik direktörü üstelik

0|0
    0|0
  • ImPARAtor bir anadolu takimini sampiyon yapsinda gorelim o zaman gercek bir hoca derim

0|0
    0|0
  • Milli duygular ile futbol hocası olmak moda :)

0|0
    0|0
  • Sistemi yok.. ne oynattigi belli degil...

0|0
    0|0
  • Galatasarayımıza gelsin inşallah yine 3 sene ambargo koyarız lige kupalara :)

0|0
    0|0
  • iyi bir lider ancak kötü bir taktisyen.
    lider olmak herşey değildir.

0|0
    0|0
  • iyiiii

0|0
    0|0
  • onun lderliği batsın. ego kurbanı. gösteriş meraklısı

0|0
    0|0
  • bir cacık olmaz

0|0
    0|0