Henüz hoşlandığınız bir kız ne yapsa ona bağlanırsınız, aşık olursunuz?

henüz sadece hoslantınız var ve yeni başladınız. O kız nasıl davransa baglanırsınız, aşık olursunuz?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• yapmacık olmasın dürütst olsun profesyonel bir şekilde yalan söyleyebiliyolar bunu yapmasın anlıyoruz ama belli etmiyoruz çünkü yalan söyledin deyince dünyayı başımıza yıkıyolar dürüstlük abidesi kızlar ha bide 10 dakkada 15 tane mesaj atmasın özletsin kendini ve en önemlisi uyum olmalı üste çıkma çabası olmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bana karşı ne kadar yakın olmak istiyor onu denerdim ilk önce .beni sevebilecek birimi onu anlamaya çalışırdım .onun beğendiği bir erkekmiyim ,onun isteyebileci bir hayatım olabilecekmi düşünürdüm .

0|0
    0|0
  • patates falan :/

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmasına gerek yok. O bana baktığında beni benden almıyorsa yapılabilecek birşey yokddemektir. Aşkın tarifi olmaz anlatılamayan bir duyguyu ne yaparsan yap değiştirmezsin. O seni seviyorsa seviyordur sevmiyorsa sevmiyordur bunu birşeyler yaparak değiştiremezsin (kızlar için geçerli değildir) (daha sonradan zengin olup önceden hoşlanmayan bir kızı kendinize aşık edebilirsiniz) ( tek TAŞ a tapan kızlar için)

0|0
    0|0
  • ağzıyla kuş tutsun :)

0|0
    0|0
  • mini etek dekolte giyerse:)aşk kaçınılmaz

0|0
    0|0
  • gelip beni sevdiğini söylese :))

0|0
    0|0
  • Bakışlarıyla, hareketleriyle ve konuşmasıyla sen benimsin demeli.

0|0
    0|0
  • gelsin açık açık benle konuşsun ve bana ilanı aşk etsin :D çok mu şey istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Mantı yapsın dsfgds

0|0
    0|0
  • çoluk çocukça hareketler yapmasın karşımda ne yaparsa yapsın...

0|0
    0|0
  • İlgili davranırsa.Bir de karakterini beğenirsem.

0|0
    0|0
  • Karşılık verirse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aşk öyle nasılbağlanırsınızla olmaz..aşk sen farketmeden seni bulur ve seni seneden alır..

0|1
    0|0
  • Öyle bişey yaparsın tabularını yıkıp geçersin bir anda kalıba sokmamak lazım

0|1
    0|0
Yükleniyor...