Arkadaşlarının yanında artist kesilen erkek

erkek arkadaşım arkadaşlarının yanında azarlayıp saydırıp telefonu suratıma kapattı. sinirden tansiyon fırladı Allah aşkına napılır böylesine.!?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• erkek arkadaşını egosu götüne kaçmış ondan öyle davranmış aynısı bizim arkadştada var yanımıza geldiğinde kızı arar bağırır çağırır la olum bağırma kıza diyom kızda mal ayrıl git işde ne uğraşıyon. yani onun amacı arkadaşlarına hava atmak başka bişey değil anladınmı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşlar yanında genelde coşarlar

Aslında istemsiz gelen bir havadır o

Havasını söndürmek karşı cinse bağlıdır

Ne gelirse arkadaştan gelir...

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin ..

0|0
    0|0
  • Benim bir arkadasim yapmisti esine karsi. Esinin sesini gayet net duydum, "arkadaslarin mi var yaninda boyle artislik yapiyosun?" :)) Arkadasim da, "hayir karicigim, yalnizim tabii kii, ehe, ehe..." diye gevelemek zorunda kaldi.. :)

0|0
    0|0
  • Bitarafı kalkmış onun ayrıldık de bak nasıl yusuf yusuf korkut biraz anlasın halini

0|0
    0|0
  • Terk edilir.

0|0
    0|0
  • sittiri çek..ama yapaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bana eski sevgilim böyle yapmıştı...anlıyorum seni..sinirden deli olmuştum...sonram sinirden yanına giittim arkaaşlarıyla oturuyordu beni gördü hayırdıır niye geldin ne işin var dedi bende içimde kalmasın dedim tokat attım agzımdan çıkanları söyledim ordayken bitirdim ilişkiy...o öyle yaptı bende arkadaşların yanın da küçük düşürdüm...ilişkiy bitirdim...böyle erkeklerden hayır gelmez canım...brak gitsin...

0|0
    0|0
    • şimdi mesaj atıyo hiç o asabiyeti yok tabi arkadaşları görmüyoya mesajı! gerizekalı bu erkekler ya Allah ıslah etsin

• bu erkeklerin çogu aynı...atma mesaj cevap verme canım sürünsün biraz...

• Ego problemi var galiba. Yol ver gitsin. Bugün telefonda bunu yapan yarın girdiğin bütün arkadaş ortamlarında seni küçük düşürebilir.

0|0
    0|0
  • Sevilmez öylesi

0|0
    0|0
  • Çoluk çocuk mu ne

0|0
    0|0
  • ergenlerle uğraşma.

0|1
    0|0
  • o hatayı bir kere yaptı 1 hafta o teli açmadım :D