Her insanın sevdigi vardır ve sevdigini düşünerek bu soruma cevap verirseniz çok sevinirm :)

Şu an sormak istedigim şey aslında basit gibi görülüyor ama degil :) en azından benim için tam 10 aydır bir ilişkim var onu deliler gibi seviyorum ve 1.yılımızda ona birşey yapmak istiyorum fakat tam 1. yılımızın oldugu gün yanında olamıycam bu nedenle nasıl birşey yapsamda onu şok etsem onun beni mutlu ettigi gibi bende onu mutlu etsem ? Yardımlarınızı düşüncelerinizi bekliyorum...

Dilerim tüm sevenler mutlu olur

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bri video çek duygularını anlat tek tek arka fon'da da güzel bir müzik olsun, al işte en güzel süpriz

0|0
    1|0
    • Evet bunu çok düşündüm fakat bakarsanız çevremizde herkes aynı şeyi yapıyor aynı şeyi yapmak istemedigimden sordum zaten ama yinede teşekkür ederim fikrinden dolayı...

• Haa ama benimki farklıydı o zamanlar o yurt dışına çıkıyordu ben bütün arkadaşlarını ailesini videoya koydum hepsi bir şeyler söyledi. :D:D

Valla onun dışında ne olabilir ki benden çıkmadı :D

• Saol yinede teşekkürler o istanbulda bende ailemin yanına gitmem gerekiyor bundan dolayı yıl dönümüne az kaldı yaza denk geldigi için uzakta olarak galiba en iyisi video umarım beceririm :)

Kızlar Ne Diyor 1

• güzel anlarınızın videolarını (varsa eğer) kesik kesik hazırlayıp güzel bir şarkıyla hoş bir video hazırlayabilirsin çok hoşuna gider eğer yoksa birlikte çekildiğiniz fotoğrafları yine güzel bir şarkıyla slayt olarak hazırlayabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...