Galatasaray ın Eski Yıldızı Milan Barosun Fatih Terimle ilgili Sözleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Milan Baros:Türkiyede Fatih Terimle ilgili çok iyi şeyler söylenirdi hatta büyük bir efsane olduğu söyleniyordu, ama çalıştığımda gerçeğin öyle olmadığını gördüm. Ben Terimle ilgili iyi birşey anlamıyorum hatta hiçbir şey hatırlamiyorum. Biz Terim doneminde hiç taktik konuşmazdık, bize sürekli rakibi yıkmaktan bahsederdi

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray vasat zamandayken şampiyon yaptı daha ne diyelim üzerinden zaman geçsede unutmamak gerekir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru , Terim taktik yerine gazlamayi sever. Bunu zamnında Milan li oyuncular da söylemişti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Terimin iyi bir teknik adam olduğuna asla inanmadım medyatik gücü fazla olan ve futbolculara baba gibi davranan ama futboldan gram anlamayan bir adam

0|0
    0|0
  • Hep öyle diyorlar da o başarılar nasıl geldi tesadüfen bir takım şampiyon olamaz öyle taktiksiz şekilde Şampiyonlar liginde çeyrek final yapamaz demek ki Baros'un bir yarası varmış...

0|0
    0|0
    • Pirlo?

• Aynısı Pirlo için de geçerli mantıklı düşünelim bu adamın çok şampiyonluğu var 17 takımı geride bırakıp zirvede bitiriyorsunuz bu nasıl oluyor o zaman bizim ligde taktik hiç yok demekki... Bir adamın adı çıkınca herkes yüklenir

• iyi demiş

0|0
    0|0
  • fatih terim = imPARAtor

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • imPARAthor :D

0|0
    0|0