Supersport Şampiyonası'nda birinci oldu. Ülkemizi sporda Kenan Sofuoğlu'ndan başka gururlandıran var mı sizce?

Dünya Supersport Şampiyonası'nda mücadele eden temsilcimiz Kenan Sofuoğlu, İtalya'daki Misano Pisti'nde düzenlenen sezonun 8. yarışında birinci oldu.

Supersport Şampiyonası'nda Birinci Oldu. Ülkemizi Spor' da

Güncellemeler:
Siz?
🏆🏆🏆🏆🏆

0|1
15

En İyi Kız Görüşü

• Bu adam cidden sadece spordaki başarılarıyla gündeme gelen bir adam, hayatındaki zorlukları aşmış ve sporda ülkemizi hep en iyi derecede temsil ediyor, bence daha istikrarlısı yok ülkede,, he birde marsel ilhan var o da hep ilk turda eleniyor bu da bir istikrar sayılır

1|1
    0|0
    • Adamın yaşadıklarını ben yaşasaydım onun kadar metanetli olurmuydum bilemiyorum,
      milyonlarca lira alıpta bir halta yaramayan sporcularımız varken Kenan Sofuoğlu'nun kazandığı tüm paralar helal olsun

• Kesinlikle helal hoş olsun, onun sayesinde motora ilgim başladı diyebilirim, o bilmesede hayatıma bişey kattı

En İyi Erkek Görüşü

• Nazarımda en çok saygı duyduğum sporcular arsında belki ilk sırada yer alıyor. Hem bildiğim kadarıyla mütevazi kişiliği hem de başarılarıyla...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ülkedeki en underrated sporculardan biri. Zamanında Süreyya Ayhan'ı ve Semih Saygıner'i yeterince desteklediğimizi düşünmüyorum. Bundan 6-7 sene sonra da Kenan için benzer şeyleri düşünücem sanırım.

0|1
    0|0
    • Tek gurur kaynağımız, milyonlarca lira alıpta bir halta yaramayan sporculara verilen değer şu adama daha çok yakışır

• Helal olsun istikrarı bozmadı

0|1
    0|0
  • Bu adamı çok severim ya

0|1
    0|0
  • Gurur...

0|1
    0|0
Yükleniyor...