Benden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamıyorum yardım eder misiniz?

Bi çocuk var ve ben onun benden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamıyorum ilk başlarda hep bakışıyoduk ve hep beni süzüyodu okulda da hep karşılaşıyoduk konuşurken gözlerimin içine çok dikkatlice bakıyo ve yüzümü biraz inceliyo ve bana karşı hep kibar ve okulda tahtaya çıktığımda bir anda bana dikkat kesiliyo bana bakıyo sürekli bir aralar benle ilgilenmiyordu ama sanki dün yine aramızda bişeyler oldu anlayamıyorum sizce benden hoşlanıyomudur ve benden hoşlandığını nsıl anlarım ve acaba bu yaptıkları sadece ergenliğin vermiş olduğu şeyler mi

Güncellemeler:
Bana çok fazla bakarken yakalıyorum mesela biley derken de hep bana bakıyor ya da bişey diyor gülüyor hafif eğer bende gülersen daha da gülüyor ve gözleri hep benim üzerimde gibi bilmiyorum

Ve bu arada bende bir ara ondan hoşlanıyodum ama şimdi hoşlanmıyorum

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Hoşlanmıyorsan kafaya takman çok mantıklı değil.

0|0
    0|0
  • hoşlanıyor olabilir, ama herkese aynı davranıyorsa hoşlanmıyordur.

0|1
    0|0
    • Yani hep gözü üzerimde ve az önce yazımı güncelledim eğer güncellemeyi de okursan ve bana yardım edebilirsen çok mutlu olurum seneye mezuniyetimiz var ve onla gitmeyi gerçekten isterim

• Yazımı güncelledim ve güncellemeyi de okuyup bana yardımcı olabilirsen gerçekten çok sevinirim seneye mezuniyetimiz var ve onunla gitmeyi isterim ne yapmam gerekiyor

• hoşlanmıyorum diyorsun, daha napıcan.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...