Yüzme bilmiyorum nasıl öğrenirim?

Kaç yaşına geldim bilmiyorum yüzmeyi. Ne kadar zamanda öğrenirim? Korkuyorum...

1|0
1627

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzme öğrenmen için ilk korkunu yenmen lazım
    Suyun kalbi var kendinden korkanı içine çeker ne kadar rahat olursan o kadar yüceltir seni unutma Su insan gibi değildir sen ona güvenirsen güvenini boşa çıkarmaz rahatla nefes al ve sırt üstü uzan gerisi teknik el kol çırp falan

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kursa git ve cesaretli ol korkarak sonuç elde etmen zor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• bence bir kursa yazılabilirsiniz. korkuyormuşsunuz da çünkü, oradaki hocalar size güvenli ve uygun bir ortam sağlayarak en hızlı şekilde öğrenmenizi sağlarlar. hem en doğru şekilde öğrenirsiniz işin ehlinden öğrendiğiniz için hem de güvenli olur

0|0
    0|0
    • 12 saatlik bir kursa gitmeyi düşünüyorum 12 saatte öğrenirmiyim

• eğer kurs 12 saatlikse zaten öğretmeden bırakmazlar içiniz rahat olsun :) derin bir nefes alın ve hocanızın dediklerini harfiyen uygulayın :) şimdiden kolay gelsin, kendinizi geliştirme düşüncenizi kaybetmeden mutlu günler yaşayın :)

• Teşekkür ederim☺️

• Kolluk al, ya da bu can yeleklerinden al at suya kendini. Tabi kursa gidersen daha teknik olarak öğrenirsin bu işi :)

0|0
    0|0
  • Bak bir buyugune soyluyosun havuzda haberin olmadan bir anda atiyo zaten essek gibi cirpinip yuzeye cikmak zorunda kalicaksin ve %50 sini ogrenmis olursun. Zaten su korkunu boyle atlatirsin. Korkunu yendikten sonra zaten korkmadigin icin bir sekilde kendin ogrenirsin birazda bedensel zeka isi sporla ugrasiyorsan hemen ogrenirsin.

0|0
    0|0
  • bir saflik yapip 8-10 saatte yuzme ogretiyoruz diyenlere kanip gidip sonrada ogrendim sanip denize acilma... ciddi kurumlardan egitim al...

0|0
    0|0
  • Korkarsan öğrenemessin. Cesaretli olmalısın. Havuzda daha rahat yüzmeyi öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • yuzmek kolay korkunu yen yuzersin

0|1
    0|0
  • denizde keyfi ayrıdır ama havuzda daha kolaydır, hem dalga yoktur hem de suda ek mireraller vardır, suda batmak çok zordur..

0|0
    0|0
  • Kursa git

0|0
    0|0
  • atla suya öğrenirsin

0|0
    0|0
  • bende yüzme bilmiyorum fakat acılmadan denize giriyorum eglenceli oluyor hoş bende korkuyorum birgün bogulup ölecem diye allah korusun :D

0|0
    0|0
  • Su bardağıyla başla işe.

0|0
    0|0
  • kursa gidebilirsin ya da havuz da pratik yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Yüzerek öğrenebilirsin başka yolu yok

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşma öğrenilmiyo çok zor bişey

0|0
    0|0
  • Erkek kardeşim 8 yaşında 3 günde yüzme öğrettim Karadeniz gibi biyerde öğrettim hemde istersen yardımcı olurum uzaktanda olsa dediğim şeyleri yaparsan olur

0|0
    0|0
  • Kursa git yu, me kursu en güzeli o

0|0
    0|0
  • 1 haftanı almaz çok kolay

0|0
    0|0
  • yüzerek

0|0
    0|0
  • korkyorsan öğrenemezsin

0|0
    0|0
  • Denize git at kendini suya

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 15

• 2-3 haftaya kaparsın, kurslara git zor bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Bir günde bile öğrenebilirsin güvendiğin biri desteklesin alttan. Sudan korkma kulağına da burnuna da kaçsa bir seycik olmaz sadece kıyıdan çok uzaklaşma

0|0
    0|0
  • Yüzme kursuna giderek öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
  • 1 gunde rahat ogrenirsin kendini suya birak. o. seni. kaldiriyo zaten korkunu yenmen gerek 😊

0|0
    0|0
  • kolluklarımla yüzüyorum öğrenmeye de niyetim yok, kollukların verdiği güven duygusu bambaşka bir keyif, adeta sudan çıkmak istemiyorum, sen de dene.

0|0
    0|0
  • Yüzme kursuna başla ve denize git ben babamdan öğrendim (11 yaşındayım ) ve korkuyorsan hiç korkma denize kgit yüzme kursuna git çok faydası oluor bir bakmışsın yüzmeyi sular seller gibi biliyorsun inan bana dene bunları

0|0
    0|0
  • kursa git

0|0
    0|0
  • Kursa gitsen iyi olur

0|0
    0|0
  • Boşver bende bilmiyorum öğrenince ne olacak 😊

0|0
    0|0
  • yüzme kursu yok orada

0|0
    0|0
  • Cesaret edersen

0|0
    0|0
  • Kendini suya bırak bir bakmışsın suyun üstünde duruyorsun kendiliğinden korkarsan hep batarsın

0|0
    0|0
  • Korkma. Kursa git onlar sana öğretirler.

0|0
    0|0
  • Yüzme kursuna git ya da bir arkadaşin öğretsin

0|0
    0|0
  • kursa git en kolayi yoksa korkuyosan zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...