Yüzme bilmiyorum nasıl öğrenirim?

Kaç yaşına geldim bilmiyorum yüzmeyi. Ne kadar zamanda öğrenirim? Korkuyorum...

1|0
16|27

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzme öğrenmen için ilk korkunu yenmen lazım
    Suyun kalbi var kendinden korkanı içine çeker ne kadar rahat olursan o kadar yüceltir seni unutma Su insan gibi değildir sen ona güvenirsen güvenini boşa çıkarmaz rahatla nefes al ve sırt üstü uzan gerisi teknik el kol çırp falan

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kursa git ve cesaretli ol korkarak sonuç elde etmen zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• bence bir kursa yazılabilirsiniz. korkuyormuşsunuz da çünkü, oradaki hocalar size güvenli ve uygun bir ortam sağlayarak en hızlı şekilde öğrenmenizi sağlarlar. hem en doğru şekilde öğrenirsiniz işin ehlinden öğrendiğiniz için hem de güvenli olur

0|0
    0|0
    • 12 saatlik bir kursa gitmeyi düşünüyorum 12 saatte öğrenirmiyim

• eğer kurs 12 saatlikse zaten öğretmeden bırakmazlar içiniz rahat olsun :) derin bir nefes alın ve hocanızın dediklerini harfiyen uygulayın :) şimdiden kolay gelsin, kendinizi geliştirme düşüncenizi kaybetmeden mutlu günler yaşayın :)

• Teşekkür ederim☺️

• Kolluk al, ya da bu can yeleklerinden al at suya kendini. Tabi kursa gidersen daha teknik olarak öğrenirsin bu işi :)

0|0
    0|0
  • Bak bir buyugune soyluyosun havuzda haberin olmadan bir anda atiyo zaten essek gibi cirpinip yuzeye cikmak zorunda kalicaksin ve %50 sini ogrenmis olursun. Zaten su korkunu boyle atlatirsin. Korkunu yendikten sonra zaten korkmadigin icin bir sekilde kendin ogrenirsin birazda bedensel zeka isi sporla ugrasiyorsan hemen ogrenirsin.

0|0
    0|0
  • bir saflik yapip 8-10 saatte yuzme ogretiyoruz diyenlere kanip gidip sonrada ogrendim sanip denize acilma... ciddi kurumlardan egitim al...

0|0
    0|0
  • yuzmek kolay korkunu yen yuzersin

0|1
    0|0
  • Kursa git

0|0
    0|0
  • denizde keyfi ayrıdır ama havuzda daha kolaydır, hem dalga yoktur hem de suda ek mireraller vardır, suda batmak çok zordur..

0|0
    0|0
  • atla suya öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Korkarsan öğrenemessin. Cesaretli olmalısın. Havuzda daha rahat yüzmeyi öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşma öğrenilmiyo çok zor bişey

0|0
    0|0
  • Yüzerek öğrenebilirsin başka yolu yok

0|0
    0|0
  • Erkek kardeşim 8 yaşında 3 günde yüzme öğrettim Karadeniz gibi biyerde öğrettim hemde istersen yardımcı olurum uzaktanda olsa dediğim şeyleri yaparsan olur

0|0
    0|0
  • Su bardağıyla başla işe.

0|0
    0|0
  • kursa gidebilirsin ya da havuz da pratik yapabilirsin

0|0
    0|0
  • 1 haftanı almaz çok kolay

0|0
    0|0
  • Kursa git yu, me kursu en güzeli o

0|0
    0|0
  • bende yüzme bilmiyorum fakat acılmadan denize giriyorum eglenceli oluyor hoş bende korkuyorum birgün bogulup ölecem diye allah korusun :D

0|0
    0|0
  • yüzerek

0|0
    0|0
  • korkyorsan öğrenemezsin

0|0
    0|0
  • Denize git at kendini suya

0|0
    0|0
  • Havuzun kenarlarına tutuna tutuna öğrenmiştim

0|0
    0|0
  • İstanbul'da spor A. Ş var

0|0
    0|0
  • Sağ kulaç atarken yüzünü sola çevir, sol kulaç atarken sağa. Yüzersin sonra

0|0
    0|0
  • Deniz'e atsınlar seni öyle yüzmeyi öğrenirsin (derin olan alan)

0|0
    0|0
  • Korkunu yenersen çok basit. Bilen birinden rica etsen öğretir. bir kaç kişiye öğretmiştim

0|0
    0|0
  • çok basit ama bilen birinden yardım alman daha iyi emin ol kulaç atıp ayakları çırparsan ilerlediğini farkedersin tabi boy veren yerlerde takıl sonra boğulma :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• 2-3 haftaya kaparsın, kurslara git zor bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Bir günde bile öğrenebilirsin güvendiğin biri desteklesin alttan. Sudan korkma kulağına da burnuna da kaçsa bir seycik olmaz sadece kıyıdan çok uzaklaşma

0|0
    0|0
  • kolluklarımla yüzüyorum öğrenmeye de niyetim yok, kollukların verdiği güven duygusu bambaşka bir keyif, adeta sudan çıkmak istemiyorum, sen de dene.

0|0
    0|0
  • 1 gunde rahat ogrenirsin kendini suya birak. o. seni. kaldiriyo zaten korkunu yenmen gerek 😊

0|0
    0|0
  • kursa git

0|0
    0|0
  • Yüzme kursuna giderek öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
  • Yüzme kursuna başla ve denize git ben babamdan öğrendim (11 yaşındayım ) ve korkuyorsan hiç korkma denize kgit yüzme kursuna git çok faydası oluor bir bakmışsın yüzmeyi sular seller gibi biliyorsun inan bana dene bunları

0|0
    0|0
  • Kendini suya bırak bir bakmışsın suyun üstünde duruyorsun kendiliğinden korkarsan hep batarsın

0|0
    0|0
  • Boşver bende bilmiyorum öğrenince ne olacak 😊

0|0
    0|0
  • Kursa gitsen iyi olur

0|0
    0|0
  • Cesaret edersen

0|0
    0|0
  • Korkma. Kursa git onlar sana öğretirler.

0|0
    0|0
  • yüzme kursu yok orada

0|0
    0|0
  • Yüzme kursuna git ya da bir arkadaşin öğretsin

0|0
    0|0
  • kursa git en kolayi yoksa korkuyosan zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...