P90X nasıl ve vücudumu bir bayan olarak güzelleştirir mi?

Vücut hatlarımı güzelleştiricek belirginleştiricek bir spor programına başlamak istiyorum. P90X nasıl sizce?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• P90x programını gerçekten uygulayabileceğini düşünüyorsan ne ala ! Uygulayıp da istediğini alamayanı daha önce hiç duymadım.

1|0
    0|0
    • Uygulayıp da istediğini alamayanı duymadıysanız şekillendirici etkilerine de şahit oldunuz demekki. Başladığım işi bırakmam başlamam için emin olmam lazım o yüzden sordum teşekkürler :)

• Aslında kilolu ya da yağlı bir vücuda sahip değilim kuru dal gibi olmak istemiyorum. Kas da çok olmasın yakışmaz. Mesela belimi daha inceltsin kalça göğüs büyütsün gibi...

• P90x'in aynı zamanda antrenmanına uygun beslenme programı da var. Yani ikisini bir arada yürütmek gerekiyor. Sporda ağırlık çalışma ile beslenme ayrılmaz bir büyündür.

En İyi Kız Görüşü

• Basarabilirsen sonuç alabilirsen güzel program ama zor. Azimliysen şimdiden kutlarım :))

1|0
    0|0
    • Zoru severim azimliyim fayda verirse bırakıcağımı sanmıyorum. Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• İyidir

1|0
    0|0
  • vucut hatlarin cok iyi pembe bunu koru bence 😜

1|0
    0|0
    • Bunu nerden çıkardın her kadının fiziği güzel olamayabilir

• Yok abicim öyle demiyorum sağol bişeyler öğrendim senden. Hadi ayağına bileğine ciğerlerine kuvvet :)

• tamam pembe :D

• en güzel vucut saf olandır

1|0
    0|0
    • Yok haklısınız da spor yapmayı zaten seviyorum bu programı çok övdüler hatlarımı daha belirginleştirir mi diye soruyorum

• evet p90 nın iyi olduğunu duymuştum denemek de fayda var

1|0
    0|0
  • Poka püsüre boşa para veriyonuz la gelin biz sizi güzelleştirek.

0|0
    0|0
    • Pardon pardon ama bu internetten indirilen bir program. Size gelelim de siz kimsiniz nicesiniz 😂

• İdeal

1|0
    0|0
  • Kalçan büyür

1|0
    0|0
  • Salla onları git bir salona yazıl.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...