Cheat Meal ( Şaşırtma öğünü) hakkında bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar 1 senedir spor yapıyorum başladığımda 140 kiloydum şu an 95 kiloyum kas oranımda yüksek çünkü definasyon mantığı ile zayıfladım. Yani ağırlık antremanlarını odak noktada tutup, protein merkezli diyetler uyguladım ve termojenik, carnitine içeren yağ yakıcılar ile destekledim. şu an diyete devam ediyorum bir 10- 15 kilo daha verme isteğim var. ÖNceden cheat mealin üzerinde durmazdım fakat uzun süredir diyette olmanın verdiği sıkılma ile cheat mealleri düzenli hale getirdim. Haftada bir öğün dinlenme günümde yani pazar günleri şeker odaklı olmamak üzere istediklerimi tüketiyorum. Ama bu öğünde biraz hayvani yiyorum mesela burger dan 2 kişilik kampanyalı menü gibi. Ama hafta içi diyetim aynı şekilde devam ediyor bozmuyorum. Ayrıca cheat meal yaptığım gün de diğer iki öğünümde normal beslenme programımdaki diyetler. Bu konuda bilgisi olan bilgilendirebilir mi? Yabancı kaynaklardan yararlanıp öğrendim ama başka şekilde uygulayan varsa dinlemek isterim.

Güncellemeler:
Şu sitede enişteyle sevişmek gibi ergen muhabbetleri dışında hiçbir şeye cevap vermiyor millet.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Malesef bir bilgim yok fakat güncellemedeki tespit on numara👏

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Haftada 1 ÖĞÜN istediğin herşeyi yiyebilirsin kardeşim o öğüne özgü olarak kendini kısıtlama. Allah kolaylık versin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• haftada bir kez 500+ calorie surplus ye carb refeed haftasi

0|0
    0|0
Yükleniyor...