Evet. Evlendikten sonra ;

Evlendikten sonra dışarıda iş yerinde vs. gözünüze hoş gelen karşı cinse bakıyor musunuz ?

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• Bakmiyorum bakmam diyen yalan soyler. Goz bu ister istemez takiliyor guzel biseye. Ama bu mahsum bir bakis ile kaliyorsa buyutmemek lazim ama oyle okuzun trene baktigi gibi bakiyorsan yanlis yoldasin. Insanoglu guzel ve hos seylere bakmaktan kendini ali koyamaz sever bakmayi. Sevdiginizi uzmeyin yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bakıyolla genç

şahit oluyoruz hemide karıları yanındayken bildiğin süzüyolla namızsızlar!

prostat olsunlar.

0|0
    0|0
  • bakma hakkınız yok.

0|0
    0|0
  • Evlenmedim henüz..

0|0
    0|0
  • yanında sevgilisi eşi olmasına rağmen sarılıyormuş gibi yapıp kafasını çevirdiği anda diğer kızları kesen i*neler çok gördüm...

0|0
    0|0
  • Ömrümü paylasacagim adam beni kor edememisse yanlis secim yapmisim demektir. Digerleri olmamali umrumda..

0|0
    0|0
  • Evli diyilim henüz ama biri güzelse ya da yakışıklıysa bakarım ama en fazla 2 saniye.o da göz takılması.sevmiyorum pek insanlara bön bön bakmayı

0|0
    1|0
  • Baksam da güzele güzel bakmak diye birşey var.Zaten art niyet olarak baksam eşimi aldatıyormuş hissine kapılır kendimi toplarım..

0|0
    0|0
  • evlenince kadın olmaktan erkek olmaktan vazgeçilmiyor. Kadın yine kadın, erkek yine erkek. Göz yine aynı göz. Bakarlarrrr hemde nasıl.

0|0
    0|0
  • daha evlenmedim bilemicem

0|0
    0|0
  • hayır bakmıyorum

0|0
    0|0
  • ille bakılır ya tecrübeyle sabit :D

0|0
    1|1
  • Şuanda bile bakmıyorum :/

0|0
    0|0
  • Sen bakıyorsun,kendine de suç ortağı arıyorsun.Ama bakanların sayısının fazla olması,doğru kılmayacak hiçbir zaman.

0|0
    0|0
    • henüz evli değilim :D sadece aklıma takıldı. bence de doğru değil. orası ayrı...

• Aferin.:)

• sağ-ol...

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben bakmam asla.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle bakmıyorum

0|0
    0|0
  • evlenmedim de bakmam herhalde

0|0
    0|0
  • Bakilir ama caktirmadan

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra bu soruna cevap veririm

0|0
    0|0
    • tamam abi bir koşu evlen gel o aman :D Allah gönlüne göre versin kardeşim...

• aynen laz evlenince soruyu guncelle:))

• Amin. Allah(c.c.) hepimizin gönlüne göre hayırlısını nasip etsin inşaallah.

unutmazsam güncellerim just :))

Yükleniyor...