Spor konusunda kafam karışık?

ben spora ara verdim aslında salonu bıraktım bazı insanlar yüzünden. başka salon baktım onlarda baya uzak. ramazanda gelince oruç falan.. ama iki buçuk senedir çalıştım, kollarım hala sert ve pazular işte iyi, ama çok iyi değil. 10 gündür gitmiyorum ve hiç toz moz kullanmadım. kaslı ve ideal bir vücudun orta seviyesendeyim biraz da zayıf 61 kiloda. salonda bana sen kilo al dehşet olursun dediler. ama ben kilo alamıyorum hastalıklarım ve sorunlarım oldu. bir abla bence olanlar yeter sana gitme daha boşver dedi. annemde ya uzak olsun otobüsle gidersin diyor. üstelik bir salonu bırakıp başka salona başlamak.. aslında benim gittiğim salon ucuzdu ama kalite yoktu. hocanın yerine başka bir çocuk bakıyordu onla kavga ettim. ama salonun sahibi çocukla aram iyi, hala 'sen gel' diyor faceden. valla kafam karıştı bu spor işinde. hiç gitmesem mi başka salonamı gitsem aynı salonamı gitsem.. herkes bişi diyor?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Konudan konuya atlamışsın valla iki kez okudum 😂 bak emek vermişsin bırakmak olmaz. Eski salona da devam et derim kavga falan olur yani ne olacak insanların hayatı hep güzel milletle iyi anlaşaray geçmiyorki hem eğer adamlar sana faceden demese gitme de demişler uzatmanın bir manası yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evde yap

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim yakın olan neyse ona git iyi kötü salon ona bakma önemi yok calısma programını yap git ne olcakç bende bıraktım kaç gündür gitmiyorum eridim resmen kilom senden fazla ama kemik bende ki yağ yok o yüzden hemen eridim kas mas kalmadı resmen iki hafta oldu gitmeyeli bende gitmek istiyorum ara vermek olmazmış bunu cok iyi anladm 8 aydır verdiğim emeğin yarısı gitti resmen Şu an toz bende kullanmadım hic ama bir ay kadar ramazandan sonra kullanmayı düşünüyorum cunku bu vucudu 8 ayda yaptım bir anda eridi toplamak gene bir 8 ayımı alır o yüzden bir ay kadar falan ben ramazandan sonra toz kullanıcam.

0|0
    0|0
  • salona git kulakcik tak kendi dunyanda ol kimseyi takma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...