Psikoloji okusam nasıl olur ?

Kafam güzelken sorayım dedim, bugün erken başladım içmeye zil zurnayim. Diyetisyenlik okuyorum ama mutlu değilim neden mi gerizekalı insanlar nasil zayıflayayım sorusundan bıktığım için. Bitirdim mi Odtü psikoloji okumayı düşünüyorum nasil yapacağım üniversiteyi bitirdikten sonra mı sınavı gireceğim ? Yoksa senemde mi ? Insanları incelemeyi seviyorum ilk bakışta bile yorumlayabiliyorum insanları hatta burda verdiği cevaplardan bile anasının kızlık soyadını anlıyorum he nasil yapacağım ? Hem siyaset hem psikoloji tam bana göre nasil yapacağım 2. Üniversite okuyan yoldaşlar gelsin buraya istiyorum

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Odtü psikoloji ilk 5000 'i alıyor. Ona göre çok iyi çalışman lazım. Bana kalsa bölümün çok iyi şuan hevesler edindin bence kendine. :(

0|0
    0|0
  • ne saçma düşüncelerin varmış. insanları anlıyor diye bir insan piskoloji okumaz bu bir. ikincisi bahsettiğin devlet üniversitesinde piskoloji okumak için biraz götnü yırtman lazım oraya girmek için ve sonrasında okumak için . üç madem sevmiyorsun bırak yeniden hazırlan.

1|0
    0|0
  • evet oku sonra gel benim psikolojimi düzelt:D

0|0
    0|0
  • diyetisyenliği bitirdinmi her sene girebilirsin sınava

0|0
    0|0
  • odtü psikoloji isteyen biri olarak bunu çok basit görmene şaşırdım ilk beş binle aldığını biliyor musun? ve sayısalcılarında tercih ettiğini.siyasala gelecek olursak izmiti çok rahat kazanırsın ama Ankara hacettepe psikoloji kadar yüksek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Düşünüyorum da sen psikolog olsan tedavi niyetine milleti alkole yönlendirirsin.

Ha bana kalırsa güzel bir yöntem ama devlet müsaade eder mi orasını bilemem :)

Bölümünle ilgili bir şey yapmak istemiyorsan geç olmadan bırak derim. Madem onu okumak istiyorsun, beklemeye ne gerek var :)

1|0
    0|0
  • dostum önce bir psikologa görün derim :) ODTÜ psikoloji okuyacak kadar kafan basıyo ama buraya soracak kadar ... boşluk tamamen sana ait !

0|0
    0|0
  • senin kafa piskolojiyi kaldırmaz haberin olsun.

0|0
    0|0
  • Dinle güzelleş sen en iyisi :)

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...