KICK BOKS YAPMAK İSTİYORUM AMA EMİN OLAMADIM?

Boyum 162. kilom da 53. öyle sıkı falan değilim. minyonum zaten.
kick boks a küçüklüğümden beri ilgim var ve hoşuma gidiyor. şimdi de hem sıkılaşmak amaçlı hem de zevkine gitmek istiyorum. kas ya da et sertleşmesi yapmaz umarım çünkü sevmiyorum kollarda ya da bacaklarda sert et veya kas. ne diyorsunuz? bilenler yardımcı olabilir mi?

Güncellemeler:
yapan kız yok mu hiç ya?
yüzmeyle beraber yapsam?

0|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• 11 ay gittim lakin sana göre bir spor dalı değil..!

Mideye darbe almaya alışılması için nefes kontrolü eşliğinde 2 kişi sırayla bir birine vurarak yürüyor :), bacak açma vede boynunla insan kaldırma ve yerlerde yuvarlanarak takla atmada eğitimlerinin içinde var vede sokak dövüşü.

Kendin bilirsin.

0|0
    0|0
    • bayanlar için o kadar ağır değildir bence

• Bu konuda eğitmene danış , lakin grup olarak eğitim verildiği için sana ayrıca basit hareketler anlatıp ve başındada durarak çalıştırması zor ihtimal..! bir yandanda kendini korumak adınada bazı hareketleri yapmalısın ama aklın karışır ve zor öğrenir ve uygularsın.

Zaten sokak dövüşü bir nevide box maçı gibi ayaklarıda yumruk gibi kullandığın bir spor.

• haklısınız. soracağım tabi

En İyi Kız Görüşü

• Profesyonel olarak bile yapsan alırı derecede kas yapmaz kickbox, sadece daha sert ve fit olursun merak etme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Fakat, vücudu daha erkeksileştiriyor.

1|1
    0|0
    • İstanbul'da isen, Krav Maga almanı öneririm çünkü tek işlevsel olan savunma sanatı o. Hem de erkeklik hormonu oranı kanda artmaz.

• Evet, o kadar net. Omuzlar geniş, düşünmek istemezsiniz.

• kadın erkek vücudu farklı sonuçta belki öyle olmaz ahaha

• Kas yapmak okdr kolay mı ya biz erkekler yirtiyioryz kendimizi olmasın kaslı falan zaten kick boks harekrleri binsporr musade etmez buna

0|0
    0|0
    • bence de öyle. erkekler bile uğraşıyor kızlar bir anda yapamaz ama saçma saçama söylentiler var işte insanı düşündürtmüyor değill

• judo yap -.-

0|0
    0|0
    • kick boks daha iyi

• nerden merak sarıyorsunuz böyle şeylere anlamıyorum valla :d kum torban olayım pembe :D

• Bende gidicem 3 ay sonra twvsiye ederim sanada git tabiki iyi gelir zayıflar ve sıkılaşırsın

0|0
    0|0
  • Boks yap

0|0
    0|0
    • boks sadece üst kısmı çalıştırıyormuş. kick boks tüm vücudu

• Sporun hepsi geliştirir vücudu yüzme bile yapsan gelişirsin ama erkeksi değil Seksi olursun merak etme

• tamam teşeküürlerr

• Her turlu sertlestirir zamanla erkeklerden daha uzun surer tabi

0|0
    0|0
  • Git sıkıntı olmaz kendine gelirsin

0|0
    0|0
  • Mınyonsun daha hızlı olabılır

0|0
    0|0
  • Sarkık olmaktan iyidir.

0|0
    0|0
  • Sıkılaşır ve sertleşir vücudun. Çünkü sürekli hareket halindesin ve de aldığın darbelerden dolayı vücut çekiliyor. Hemde tehlikeli burnun kırılacak ve bayanlar için önermem

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...