N'apıyor bu ya bakar mısınız?

18 yasındayım. başka sınıftan bir çocuktan hoşlanıyordum. facebooktan ekledim konuştuk. okullar kapancak ve ben onunla daha yüz yüze görüşemedim. ya göremiyorum ya da okula gelmiyor son haftalar.o benden hoşlanıyormu bilmiyorum ama gayet ilgiliydi başlarda ama ben yazmadan yazmıyor.ilgimi çekmek için hep ben facebooktayken resimler koyuyor birşeyler paylaşıyor beğeniyor ama bekliyor kendisi hiç yazmıyor.konuşurken hep benden birşeyler bekliyor ben güzel birşey söyleyince seviniyor ama o kendiliğinden iltifat etmiyor. görüşüzür demiyorben söyleyince hoşuna gidiyor gülüyor.bir müddet bende yazmıyorum özamanda tekrar yazınca soğuk gibi davranıyor.sanki neden yazmadın diye küşer gibi.ne yapmaya çalışıyor hiç bilmiyorum.neyapmam lazım bana bir taktik verin ki öğreniyim düşüncelerini?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• sen neden kusmuyosunda onun kusdugunumu dusunuyosun birak yazsin yazmassa yol alsin senmisin erkek o mu ?

0|0
    0|0
  • İnsan aradığını bulamıyor bu kişilik 7 neyse 70 de odur aramaya devam...

0|0
    0|0
  • Kaçan kovalanır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• umudunu kaybetme böle erkekler hala bitmedi ne yazık kı :((

0|0
    0|0
    • ne gibi erkek ne yapiyor anlamiyorum onu :(

• kolay olma , ulaşılmaz ol . ilk mesajıda sen atma onun atmasını bekle bence yoksa sen kaybedersin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...