Hayatınıza giren kişiyi teşekkür etseniz

hayatınıza giren kişiyi teşekkür etseniz nasıl bir tesekkur olurdu bu? senınle karsılasmam benım için bir sansdı ve bu sansı en ıyı sekılde degerlendırecegıme söz verıyorum dedıgınız biri oldumu hayatınızda

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Onu dediğin an bittiğin an olur malesef...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen hayatıma giren bir meleksin , senin varlığın benim yaşama sevincim , sensiz bir hayatı zaten düşünemezdim hayatımın anlamı seni çok seviyorum diye teşekkür etmiştim ben bir ara :D:D

0|0
    0|0
  • her geçirdiğiniz vaktin sonunda bu gün için ya da bu an için teşekkür ederim demek ilişkinizi daha güçlendiriyor.ama karşındakide bunu anlayabilecek kapasitede olmalı

0|0
    0|0
  • bn diyorum hatta ve hatta bulustugumuz her gunde vedalasırken ona attıgım mesaj bu güzel güne varlıgınla anlam kattıgın için tesekkür ederim

0|0
    0|0
  • Eşim oldu sadece geri kalan sırf hikayeymiş sonuçta hepsi hikaye oldu. ve ben eşime her gün her saat ve her saniye için teşekkür ediyorum.

0|0
    0|0
  • :D:D:DD:D:D

ama bu çok komik olur

eaaa

ya iyi ki hayatıma girdin Allah razı olsun der gibi

0|1
    0|1
    • rocco tesadüf edeni ssssever olabilir mi

gırgırına bir sssevsem

• sanrım olcak :) az kaldı

0|0
    0|0
  • hiç kimseye teşekkür etmedim.

0|0
    0|0
  • oldu da yine ayrıldık be kardeşim :(

0|0
    0|0
  • o noktaya geldiğimden emin olsam neler dicem neler, çok tatlı prenses gibi bir kız.kısmet

0|0
    0|0
  • şaka mı la bu soru.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Henüz yok öyle biri.

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı bu gidişlede olmıyacak gibi

0|1
    0|0
  • allah razı olsun getir elini öpem :P umarım teşekkür ederim bir gün

0|1
    0|0
  • ben ayrılırken bana yaşattığın acı tatlı herşey için teşekkür ederim elveda demiştim :(

0|0
    0|0
  • ben etmiştim

0|0
    0|1
Yükleniyor...