Kapat

Herkes vucut gelistirmeye yapmaya baslamis ?

Arkadaslar bugun carsida yuruyorum. millete bakiyorum herkesin kollari sismis. herkes vucut gelistirmeye baslamis. artik siradanlasiyo vucut gelistirmek. ozellikle KIZLAR ne dusunuyo bu konuda?

Güncellemeler:
Ben 5 yilimi verdim bu spora ve spor salonuna gelenlerin hele hele bu sene gelenlerin sayisi neredeyse 3 katina cikti. 10 yasinda cocuk bile var.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu body'cilerin de havalarına hastayım ha sanki yaptıkları marifetmis gibi. Sanki body sporuna yeni hareket kazandırdınız, bu sporu siz buldunuz anasınısatıyım. 5 yıl önce ortada aylak aylak çelimsiz gezerken ''kızlar vücuda bayılır'' diyerek başladın ve azimle çalıstın olay bu.

Bir de milleti kıskanmalar falan. Avrupa ve ABD'deki erkeklerin ve kızların çoğu spor yapıp kendilerine bakıyorlar. Sen ise çarsıdaki kolu şişmis erkekleri kıskanıyorsun. Sanki kızların hepsi sana hastaydı da şimdi diğer erkeklere kaptırdın.

Sen bu egoya ve artistlige devam et gereksiz adam ;)

0|0
    0|0
    • olum sen neyin kafasıyla oynuyon ya. 5 sene yapmış ile surda 3 ay yapmış biri zaten bir olamaz. bir de kızlar için yapmadım bu sporu. MMA kursuna gidiyorum hoca git dediği için yaptım. böyle bilmeden konusuyonuz ya kafanızı koparasım geliyo.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Güzel bence :)

0|1
    0|0
  • Herkes vücut çalışsın insanların gözü gönlü açılsın daha ne ;)

0|1
    0|0
  • herkes yapsın süper bence:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Normal ve doğal birşey. Herkes kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle yapıyor.

Vucut geliştirmek doğal birşey bende gidiyorum ve bu benim özgüvenim eksik anlamına gelmiyor. Herkes özgürdür.

0|0
    0|0
  • Tipte bir cacık yok kaslarla kız yaparız belki düşüncesiyle spora başlayanlar olduğundan beri kassız erkekler daha çok dikkat çekmeye başlıycak gibime geliyor :))

0|0
    3|3
    • Kusura bakma da en azından çoğuna yarar kaslı görünmek de seni o bile kurtarmaz ;)

• Hasbama bak kendi adriana lima anasını satım.

• Senin tipte de bir cacık yok hacı bu yorumu nerenle yaptın merak ediyorum :D

• Bu hayatta yapmaktan en çok zevk aldığım şeydir fitness doğal yollarla yapılıyorsa hem insan sağlığını kat kat arttırır hemde güzel bir fizik kazandırır.

2|0
    0|0
  • spor salonuna gidecek zaman olsa yapıcam bende ama şimdi evdeki 12.5 kg lik dumbıllarla idare ediyorum baya hareket yapılıyor zaten.biraz fitleşsem yeter tipim iyi zaten.hayvan gibi kas yapıp tipi olmayanlardan dha iyiyim.

0|0
    0|1
    • Salona gitme imkanın yoksa o dumbell ler sana yeterlidir atalarımız boşuna dememiş "Hırsızın gönlü olsa, öküzü bacadan çıkarır" diye.

link

• herkes yapar ama herkes vucutcu olamaz ama spor güzel bişi tabi

0|1
    0|0
  • özenti hespi biraderrr

0|0
    0|0
  • geç kaldılar yazgeldi

0|0
    0|0
  • ben hiç yapmam böyle şeyler kassız olmak daha ii zayıf ol kilolu olanlar yapsın bence

0|0
    0|3
    • Türk insanının bilgisi olmadan fikrinin olduğu gerçeği... Arkadaşım kassız olmak nasıl daha iyi? İnsan vücudunda kas oranı ne kadar fazlaysa o kadar sağlıklı demektir ve yapılan araştırmalara göre vücudunu geliştiren spor yapan erkekler yağlı gelişmemiş vücutlara oranla daha fazla yaşıyor. Zayıf erkekler her zaman iticidir herkes ideal kilosunda olmalı görsel açıdan demiyorum sağlık açısından.

• Aydın mağara çok derinmiydi?

• Zügürt tesellisi vol.1 bir bitmediniz mk. Kaburgaları da six pack diye yutturuyon dimi çakma afrikalı ;)

• özgüvensiz erkeğin yapacağı iş bence

0|0
    3|5
    • Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş :))

• Brad Pitt, Mark Walhberg, Kıvan Tatlıtug, Dwayne Johansson, Arnold, Vin Diesel gibi adamlar özgüven yoksunu, tipsiz, basarısız, asosyal oldukları için body yapıyorlar zaten. Ulan şu kafanızdakini az kullanın be zügürt tesellisi yapmaktan bıkmadınız mı şakirler

• sen millet spor yapmak için mi yapıyo yoksa kız tavlamak için mi keko ? harbi malsın

• tip olmadıktan sonra boş

0|0
    0|0
Yükleniyor...