-50 kilo sonrasi vucuttaki sarkmalar?

hayatim boyunca surekli kilo alip verdim
3. derece obez sinifina kadar ciktim. 50 kilo verdim Şu an obez degil fazla kiloluyum. vucudumda catlalar ve sarkmalarda var.
vermem gereken 15 -20kilo daha var.
ama sarkmalar cok canimi sikmaya basladi, (kollar, gobek, gogus, ust bacak) ekledigim gorseldeki gibi gozukecek 15-20 kilo daha verirsem su an onun daha kilolu halindeyim. spor yapmadim hic, agirlik (fitness) vs... Şu an vermem gereken kilo varken hangi vucut calismalarini yapmam gerekir.. bilgisi olanlarin yardimci olmasini rica ediyorum...

vucut toparlamasi icin gec kalmis miyim gorseldeki gibi vucut gerdirme ameliyati olmali miyim? ne onerir misiniz? tesekkurler simdiden

I cannot believe it has now been 18 weeks since my skin removal surgery with the insanely talented surgeon @drrepta_plasticsurgery!! After losing 92kg my skin was stretched beyond bounce back point, I * now left with a couple of scars that are fading every day. I could not be happier and more proud to call this new body mine!!! I * so thankful every single day.Journey To Health (@simone_anderson) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (22 Oca 2016, 11:41 PST)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzme tüm vücudu sıkılaştırıyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sporla kılo verılmesı gerektıgı ıste bu yuzden onerılıyor acılen spor salonuna yazılıp suanda kılo vermeyı aklından cıkar cunkı cıddı derecede kas kaybı yaşamıssın acılen toplarlanman lazım toplarlandıkdan sonra kalan kılonu verırsın ve emın ol spora baslayınca kıloı vermeye ıhtıyacın kalmayacak cunkı daha sıkı ve ınce vucudun olacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sarkmalari kesinlikle ağırlık çalışarak giderebilirisn ama cardionu da yap dengele beslenmenide ayarla

0|0
    0|0
  • ameliyatsız antrenmanla düzeltirsin. sadece o giden yağ tabakasını kas ile doldurman gerek. sıkı gösterir seni ve derinin esnekliğini azaltır

0|0
    0|0
  • Ameliyatsız düzelmez sporsuz kilo verme

0|0
    0|0
  • kilodan sonraki sarkma da nedir biz doğuştan itibaren vücudumuzda sarkık uzuv taşıyoruz az da buna isyan edin :D

0|0
    0|0
  • O kadin napmissa ondan yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yuzme en etkili

0|0
    0|0
  • Bence bundan sonrasını aerobik, yüzme vs spor yaparak ver. Ama tahminimce ameliyat gerekecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...