Derdi ne bunun yaaa!!! (biraz uzun oldu kusura bakmayın artık )

bi gün arkdşım bir fuarda çalışmk için çağırdı yanına gittim yanında arkdşları da vardı.. bir ara telefnla knuşmaya gittim erkek arkdşlardan birisi güzel kız demiş.. o gün iş olmadı beni beğenen çocuk gelin ben sizi biriyle tanıştırıym o iş ayarlar dedi ofisine gittik iş bahanesiyle numara mı aldı bide orda face açmıştım gerizekalı gibi açık unutmuşum faceme girip kendisini eklemiş.. neyse buluşuyoruz falan geçen hafta buluşcktık mesaj atmış 1e kadr işim var ben seni arycam diye tamam dedim sonra ablamla bir plan yapıp çıktım saat oldu 2 beyfendiye mesaj attım allahtan seni beklememişim diye sonra kıvırmaya çalıştı.. bugün buluşcktık saat 1 de mesaj atıyo nerdesn dye bende arkdşmla bulştum dedm gelmycen mi dedi hayır dedm sonra tekrar mesaj attım sen gel diye hemn gelemem 1 saat sonra falan gelebilrm dedi tamam dedim 1 saat snra aradm arkdşın telefndan nerdesn dye evdeym çıkcm dedi tamam çabuk gel dedm kapattık sonra bir daha aradım açmadı mesaj attım cevap vermedi.. bu nasıl bir karaktersizlik bir açıklarmısınız napıyım ben şimdi bu pisliğe ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kız neyin Derdinde Siz neyin derdindesiniz ? Ben Senin Yerinde oLsam Kardeşim hemen Bırakırım böyle Birisini . buqun böyle yapan yarın ne yapmaz ki ? Hakısmıyım Kardeşim

1|0
    0|0
    • ya bide ciddi düşünüorum diyodu bana yaza evleniriz ffalan diyodu.. vallaha çok sinirliyim ya.

• Kardeşim �ırak ciddiyi SeLam biLe verme . . . İki gün Sonra baska bişeyler olur Kafanı Duvara VurSanda fayda tmez . AnLasıldıqı gibi Durmadan yaLan söylüyor ...

• bence de yalan söylüyo ya.. söyledim sana güvenmiyorum ben diye bana ne dersen de ama bu lafı deme dedi :D yazık vallaha çok yazık

Erkekler Ne Diyor 7

• Deki s**tir git bir daha beni arama karaktersiz gerizekali senle konustuk diye kendini bir sey mi sandin de faceden telefondan sil bir daha mumkunse olganlasmamis hala cocuk olan kisilerle gorusememde olayi bitir zate ona cok koyar bu Kendine daha duzgun birini bul.

0|0
    0|0
    • yaşı da 27 vallaha bende ciddi düşünüyo falan sandım. iyi eğlenceli biri severim ben bunu diyodum öküz ya!

• Ne ciddisi sende onun için eglencesin

• Malın cinsi beyanından bellidir

Millilik yok ise gayrı millidir

Ya devşirme ya da mütevellidir

Bunun başka adı, sanı olamaz!

0|0
    0|0
    • anlamadım be kardeş

• Dediğin çocuğa dokundurma yaptım. Yani; eğer işi yoksa hareketlerinden ne cins bir mal olduğunu belli ediyor.

• Sadece fazla şapşal bir insan

Biraz da bozulmuş sana

0|0
    0|0
    • bence fazla zeki.. hani eskiden derlerdi ya kızları evlenme vaadiyle kandırıyolar diye bu sanırım öyle bişey yapmaya çalıştı

• begenmemis seni

0|0
    0|0
    • genel de beğenilirim ama beğenmediyse de salak mı ilk bakışta ne olduğumu görememiş mi

• emri vaki kız modeli...bende arabadan indirmiştim böyle bır kızı

0|0
    0|0
    • hayır ama bak eve giriş saatim belli benim buluştuğumuz da biraz daha kal demesini biliyo öyle demek yerine erkenden mesaj atsa ölcek mi? veya çağırıyorum gel işte alla alal

• senı götürmeye çalışıyor.iş miş hıkaye

• Saygısızlık saymayın ama sizi sallıyor hoşlansaydı sizden cehennemde bile olsanız uçar yine de gelirdi... ondan hoşlanıyorsanız eğer peşinden koşturun umursamayın sallayın bakın kaç gün peşinizden koşacak. Saygılar

0|0
    0|0
    • numarasını engelledim koşacağını sanmyorumm.. gerçekten hoşlansaydı gelirdi dediğinz gibi

• ağzını burnunu kırdır:D

0|0
    0|0
    • valla çok sinirlendim yaa en son da mesaj attım ben eve gidiyorum bütün günümü seni bekleyerek geçiremem diye nasıl insanlar bunlar ya

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...