Volkan Demirel vs. Arda turan?

bildiğiniz kadarıyla milli takımımızda geçenlerde arda turan ıslıklandı, ama bundan aylar yıllar önce, taraftar bu milli maçta yapmayalım bari demeden Volkan Demirelin ailesine annesi yeni doğmuş kızına küfrettiler, Volkan demirel terk etmekte haklıydı, fakat ona zamanında pek cok kişi sahip cıkmamıştı.. Şimdi ise arda turana sahip cıkalım diyorlar.. Ne haddinize?

• Volkan Demirel
    55% (11)44% (25)47% (36)Oy Ver
  • Arda turan
    45% (9)56% (32)53% (41)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• arda gibi egoist yuhlanmayı hakediyorda volkan demirel o lafları haketmedi fatih terim gibi karektersiz insanda milli takıma cagırmamakla şerefsiz oldugunu açık açık belli etti :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın valla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Galatasaray liyim volkana suana kadar asla kufur etmedim bu şekilde kufur eden önce kendi insanlığına. bakmali bence

1|0
    0|0
  • Peki ozan tufanin mehmet Topal'ın arda için yaptığı yavşaklıklar kadroda kalsın diye ben Volkanin küçücük kızına küfür edilirken bunların sosyal medyadan paylaşım yapıp kinadigini görmedim Fatih Terimin gelip Volkanı anlindan öptügünü de görmedim SONUNA KADAR ARKANDAYIZ VOLKAN.

1|0
    0|0
  • Arda Turan'ı destekliyorum, yapılanı da haksız buluyorum.
    V. Demirel'e yapılan küfürleri de haksız buluyorum. (Gerçi kendisi de iyi küfür eder tribünlere)

Ama V. Demirel'in milli takımda olmamasından memnunum. Ülkede sadece kendi takım taraftarın sevdiği bir oyuncu. Ayrıca gazetecilere ve her rakibe saygısızca kafa tutan yeri geldiğinde tribünlere hareket çeken, muhabire "seni evinden aldırırım" diyerek tehdit edecek kadar külhan beyi tavırlı birinin takımda olmaması yerinde bir durum...

0|0
    0|0
    • Hic kimse gercekten öyle biri olup olmadığını bilemez. Ama sende görüyosan babacan kalede olduğu sürece neler olduğunu. Karakterden değilde kendi iyiliğimiz icin bak, milli takımımız icin. :)

• Teşekkür ederim...

• Volkan gibi külhanbeyini takıma almayan imparator, milli takım kampında arkadaşlarının odasını silahla basan maganda, Gökhan Töre'yi ise korudu. Bu yüzden Ömert Toprak'ı soğuttu takımdan. şu an da stopersiz bir takımla oynuyorsak sebebi budur. Fatih Terim adaletsiz, samimiyetsiz egonun vücut bulmuş hali bir adamdır.

• Volkan'a yapılanı hata olarak görüyorsun da ardaya yapılanı neden hata olarak görmüyorsun?

Zamanında olan şeyleri telafi edecek erdeme sahip insanlar yok diye şimdi de böyle devam mı edilsin?

0|0
    0|0
    • Yok bunun Volkan veya ardayla ilgisi yok. Ben bunu tamamen takım içi olarak soruyorum. Kişisel.. Gs taraftarı Volkana Küfretti ve sahip cıkan olmadı karşı taraftan, şimdide arda turana sahip cıkalım diyolar, kendiler sahip cıksınlar yeter.

• Bence insanlığa yazık

• Şaka gibisin.

• Onlar milyon dolarları götürsün biz onların moralini yüksek tutalım ülkeyi kurtarıyorlar sanki

1|0
    0|0
  • Volkan demirelin yakını mısın kanka

0|0
    0|0
    • Heee kızıyım

• Edebiyat yapma bana türkçeyi sen öğretecek değilsin
      Hem nedir bu atalay filiz aşkı ya cok seviyosan git yanına hasret kalma 😂 Sgsgw

• Eğlence gırgırına koyduk akaks

• Volkan hal ve hareketleri zaten milli takımı haketmiyor ki. Arda da oynadığı futbolla haketmiyor

0|0
    0|0
    • Bence asıl volkan demirel hakediyo, babacan kaledeydi buyrun gördünüz..

• Arkadaşım karşı tarafı da almayacaksın o zaman sen milli futbolcuysan diğer futbolculara örnek olacaksın volkan ne kadar iyi kaleci olursa olsun milli takıma alınmaması çok yerinde karar bence

• Bu sizin görüşünüz saygı duyarım

• Sana kesinlikle katılıyorum bizim insanlarımız milli maçlarda bile rekabet ve nefret duygusu içerisinde hareket ettikleri için bu kadar ortada olan bir olaya dahi objektif olarak bakamıyorlar.

0|0
    0|0
  • volkan kim saygısız küfürbaz karakteri bozuk haysiyet fakiri bişey, arda ile zıt karakterdeler, bana sövdüler dyip ay yıldızlı formayı çıkarttı Fb formasyla her maç anasına karısına sövüyorlar çıkartıp atsa ya onu da yer mi yemez

0|0
    0|0
  • tesbitinde haklısın

0|0
    0|0
  • Volkan demirele sahip çıkılmadı ardaya çıkılmalı onun gibi yapilmamali bence gerçekten hoş değil arda turanı sevmem volkan demireli çok severim gerçekten beğeniyorum da kaleciliğine söz yok ona yapıldı bari ardaya ya da başkasına yapılmasın

0|0
    0|0
  • İkisi de aynı bo. kun laciverti.

0|0
    0|0
  • Arda ile kıyaslanamaz ki. Arda gerçekten efendi biri tek tepkiyi hhaketmedi takım olarak hakett iler

0|0
    0|0
    • Volkanda aynı şekilde.. Ama herkesin gördüğü kendine

• volkana kimsenin küfür etmediği mahkemece ispatlandı

0|0
    0|0
    • Bende hakimi satın alırım sorun yok

• yaw hee hee. kime laf anlatmaya çalışıyosak

• Aynen

• Birine sahip çıkmak için birine sırtı dönmek şart mı cidden :)

0|0
    0|0
    • Hayır tabi ki değil, ama düşüncem gs taraftarı volkana küfretti saydırdı hic bir gsli sahip cıkalım demedi. Ben Fenerbahçe taraftarı olarak konuşuyorum🤗

• Kinci demeyelim de Fanatik diyelim en azından bu durum için onu da anlıyorum tabi kendi seçimin benim ki bir öneri umarım 2 sine de tekrar sahip çıkılır ve Milli Takım tekrardan bir çıkış yapabilir :)

• Ne diyim saygım var 😊

• volkan kimya fultbolun diktatoru azizin yalakasi

0|0
    0|0
  • volkan demirel

0|0
    0|0
  • Arda volkan ayısı gibi satıp gitmedi hem volkan o küfürleri sonuna kadar haketti

0|0
    0|0
    • Bence o küfürleri sen halediyon

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...