Türkiye Milli Takımı en iyi üçüncü olarak gruptan çıkabilir mi?

Türkiye, Çek Cumhuriyeti'ni yenecek. Romanya, Arnavutluk'la berabere kalacak. İtalya, İrlanda'ya yenilmeyecek Belçika, İsveç'e yenilmeyecek Bütün bu sonuçlar gerçekleşirse Türkiye gruptan çıkacak

• Evet
    11% (2)20% (13)18% (15)Oy Ver
  • Hayır
    89% (16)80% (52)82% (68)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence ispanya maçından sonra bide onca eleştirilerden sonra çeki yenip, devam edecek takım ruhunun mevcut olmadığıni düşünüyorum.

Ama yanılmayi çok isterdim 😄

0|1
    0|0
  • Bu kadarda fazla çıkamayız dahada gruptan

0|0
    0|0
  • sanmıyorum ben pek

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayal gbi. gorunuyo😊

0|0
    0|0
  • hayal

0|0
    0|0
  • ihtimal var ama bu paragözlülükle bu ruhsuzlukla zor bee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• gruplardan çıkıp bu turnuvaya kendimizi atarkende böyle garip ihtimaller vardı ve şartlar öyle böyle lehimize gerçekleşti, neden olmasın diyelim ama bu gerçekleşse bile ciddi anlamda iyi bir turnuva yaşamıyoruz bunu doğru şekilde analiz edip bir sonraki adımları doğru atmalıyız bu da bir gerçek... inşallah işler lehimize gerçekleşir :D

0|0
    0|0
  • En düşük ihtimal bizim çekleri yenmemiz. İtalya ve Belçika yenilmez zaten. Bu akşam arnavutluk berabere kalırsa bir şeyler olabilir ama çıkmayı hak etmiyoruz bence...

0|0
    0|0
  • Hocam ihtimaller var ama grubtan çıkma ihtimalimiz ne bilim böyle gallerin şampiyon olması gibi birşey

0|0
    0|0
  • ihtimal hala varr

0|0
    0|0
  • Boyle ihtimalle cikacaksak hic cikmayalim daha iyi

0|0
    0|0
  • Çıkmamak bizim adımıza iyi olur.

0|0
    0|0
  • Çekler eski çekler değil çok değişmişler onlardan da puan kaybedersek şaşırma. Umutsuzuz bence.

0|0
    0|0
  • en kötü dördüncü olarak ülkeye dönerler anca...

0|1
    0|0
  • Sen yenil 2 maçta sora gruptan çıkarız babayı cikarsin

0|0
    0|0
  • Avarajlari unutmuşsun

0|0
    0|0
  • Çok zor.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • çok zor

0|0
    0|0
  • Bu sonuclardan once bizim Cekleri yenmemiz lazim ama zor gibi gorunuyor berabere bitecek o mac sanki

0|0
    0|0
  • çıkmayalım haketmiyoruz mk

0|0
    0|0
  • Hayır dostum malesef

0|0
    0|0
  • bu oyunla çıkmasın bir sürü iyi oynayan takımlar var onlara yazık olur

0|0
    0|0
  • hepsi olsa bile romanya ile arnavutluk berabere olmayabilir

0|0
    0|0
  • Bu gidişle hiç
    ümidim yok

0|0
    0|0
  • Önce yıkılıp sonra tekrar ayağa kalkamıycaz bu kez, bı pskolojiden de yorulduk artık.

0|0
    0|0
  • çok zor. çıkılmayan maçlardan umut kesilmez.

0|0
    0|0
  • Fatih gibi bir avanak teknik direktörse nah çıkar

0|0
    0|0
    • Fatih Terim idaresinde UEFA Kupası'nı kaldırarak Avrupa'da en önemli başarısını elde eden Galatasaray, 6 lig, 3 TSYD Kupası, 2 Türkiye Kupası, 2 Cumhurbaşkanlığı Kupası ve 2 kez de Süper Kupa şampiyonluğu kazandı.

İmparator lakabını sokakta bedavaya vermiyorlar ona avanak diyecek kadar bu hayatta ne başarın var?

• Benim futbolla ilgili bir başarım olamaz haa hayatta da gayette başarılarım mevcut ben terörle mucadele ediyorum aldığım maaş belli o da teknik direktör aldığı maaş 3,5 milyon euro alıyor.
      Marifet galatasaraya kupa kazandırmak değil marifet anadolu takımını şampiyon yapmak.
      İspanya maçında çıkardığı kadronun uyumundan da belliydi. Hoş hırvatistan maçında da belliydi de çok uyumluyduk maşallah

Yükleniyor...