Sadece arkadaş olarak gördüğünüz herhangi bir erkeğe kız arkadaşın var mı diye sorar mısınız ?

Bayanlar lütfen yardım edin .....

Sadece arkadaş olarak gördüğünüz herhangi bir bir erkeğe gidip ( es-esten geldiğimi biliyor ) eskişehir de kız arkadaşın var mı diye sorar mısınız ? veya uzun zamandır biri ile çıkmadığını öğrendiğiniz zaman eski kız arkadaşını mı unutmadın hala mı ona aşıksın diye sorar mısınız ?

Bu arada ben bu kıza köpek gibi 7 aydır aşığım . Bana gelip böyle sorular soruyor . Beni sadece bir arkadaş mı olarak görüyor yoksa ilgimin farkında beni mi cesaretlendirmeye çalışıyor .

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• senin kalibina tukiriyim dicem ama benzer durumlar basiniza geliyo kiz senden hoslaniyo kardes teredut etme ama hoslanmama ihtimali var cunku kimse hic bir arkadasina gelip yok sevgilin varmi suyun buyun varmi demez as1ksan as1ksin kiza acilma direk yoksa havalanabilir kizin yanindada cok rahat olma ilgilenmedigini dusunebilir onun icin biraz temkinli ol ortak bir arkadas varsa onun araciligi ile duygularini yokla kizin caktirmasin de arkadasinada :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kız yazıyor sen de ona öyle köpek gibi aşığım falan deme ufaktan yazıl.

0|1
    0|0
    • ayıp oldu gibi köpek gibi aşığım derken ben zaten zayıftım extradan 7 ayda 10 kilo verdim . Eridim demeye çalışıyorum :((

• kızda var biişeyler,yoksa sormaz bunları

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...