Erken uyuyabilmek için formülünüz varmı?

Arkadaşlar sigarayı bıraktım 1 hafta oldu spor yapıyorum normalde ağırlık çalışıyorum yarından itibarende sabah koşusuna başlamayı düşünüyorum ama bende geç yatma hastalığı var saat 2 den önce yatamam bugün saat 10 gibi yatmam lazım sabah 6 da kalkabilmem için bana ne önerirsiniz siz ne yaparsınız erken yatmak için ya da yattığınızda hemen uykuya dalmak için uyguladığınız herhangi bir yöntem var mı?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle bünyeyi saat 2 de yatmaya alşıtırmısın değiştirmek zor olucak. yanılmıyosam 35 günde değişiyor vücut saatimi ne öyle bişi diyolar işte saat 10 dan önce spor yap kendini baya yor zıplama ve koşmayı öneririm yoğurt ye,kahve ve elmadan uzak dur.

0|0
    0|0
    • elma uykumu kaçırıyor hiç bilmezdim :) ben kendimi bildim bileli böyle uyku düzenim hiçbir zaman erken yatamadım, erken yatıp erken kalkan insanları çok kıskanırım o yüzden.sağol öneriler için.

• elmada kahveden daha fazla kafein var. rica ederim

Kızlar Ne Diyor 4

• yatakta,sevmediğin bir şey yap hemen uykun gelir.ders çalışırken 3 dk yetiyor bana

0|1
    0|0
  • mutlaka erken uyan

0|0
    0|0
  • lavanta ya da kedi otu ! yastığının altına koyman senin daha rahat bir uyku uyumanı sağlar ve uykunu getrimekistyrsan sarıkantoron melisa çaylarıda gayet iyi geliyor..

0|0
    0|0
    • melisa çayını duymuştum diğerlerini yarın alıp deniyebilirim sağol :)

• melisa çayı ve sarıkantoron hafif depresyonda da çok etkili gayett relaxxx:)

• yatmadan 1 saat önce süt iç, uykunun gelmesine ve rahat uyumana sebep olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle yatağa erken girsen de en az birkaç saat yatakta dönüp durursun. Bu gece de geç yat ve sabah saati kurup erken kalk. Erken kalktığın için gün için de yorgunluk çökecek ve uykun gelecektir. Sakın gün içnde uyuma. Akşama kadar dayan ve akşam da istediğin bir saatte böylece yatabilirsin.

0|1
    0|0
  • yarın spor yapma ama telefonun alarmını kur 9'da kalk sonra hiç uyuma gece 11 de uykun gelir yatıp uyursun :)

0|1
    0|0
  • Uyuyabilmek için değil de uyanabilmek için yatmadan eşime söylüyorum sabah uyandırıyor .D

0|1
    0|0
  • Yatmadan 1-2 kadeh birşeyler iç..

0|1
    0|0
  • ceptelefonu alarmını saat 6ya kur

0|1
    0|0
    • yastığımın altında 2 tane telefon var artı kullandığım telefon artı radyolu saatin çalar saati kurulu telefonlarda 5er tane alarm var kurulu 4 dakikada bir ötüyor :D bu halde bile uyanamıyorum hastalık herhalde ama biri arasın mesela hemen kalkarım saniyede alarm olunca uyanamıyorum.

• iş hayatına atılınca evde kimse olmadığı zaman istesem de istemesemde uyanıyorum, senin 2 yatış saatin benim 4-5-6 hiç belli olmuyor :D

Yükleniyor...