Spor Toto Süper Ligin yeni takımları sizce kim olur?

Ptt 1. Lig'de bitime 2 hafta kala Çaykur Rizespor ve Kayseri Erciyesspor ilk 2 sırayı garantileyerek Spor Toto Süper Lige çıktılar 2 takımı da kutluyorum son takım ise Play Off mücadeleleriyle belli olucak sizce son takım kim olur?

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 13

• Keşke erciyesin yerine başka bir takım çıksaydı ama Manisaspor son haftalarda resmen yıkıldı.son takım Manisa,ksk ya da A.demir olur playoffa kim kalır bakalım

1|0
    0|0
    • Yetiş kardeşimizin sorusunu cevapla:)

• play off yarışıda çekişmeli şu an play off potasında 1461 Trabzon,Manisa,Buca ve Torku Konya var ama değişebilir bu takımlar bakalım hayırlısı hakeden çıksın. Heyecanlı oluyor ama play offlar.

• 1461 trabzon bana göre büyük ihtimal play-off a girmez hakkını feragat eder bu yüzden 7. olabilen takım bir anda play-off un içinde kendini bula bilir...

0|1
    0|0
  • Ordu düştü rize geldi işte da :)

0|1
    0|0
  • mustafa denizli farkını ortaya koydu

0|1
    0|0
  • hayırlısı olsun

0|1
    0|0
  • çok bişi fark etmiyo zaten ha hacı hoca ha hoca hacı.

0|1
    0|0
  • konyaspor çıksın memleketime yakın nede olsa :D

0|1
    0|0
  • Gönül isterdi ki samunsporum olsun. Ama şu an ligde yerleri süpürüyor milletin arkasından maalesef :(

0|1
    0|0
  • hayırlısı olsun play off'ta hangi takımlar var?

0|1
    0|0
    • valla 3 ile 6. sıra arasındaki 4 takım play pff oynuyacak şu an play off mücadelesi çok çetin ceviz devam ediyor henüz play offu garantileyen yok şu an 1461 Trabzon,Manisa,Buca ve Torku Konya Play Off potasında.

• önemli olan biri çıksın İzmir takımı olarak, kim çıkarsa cıksın acıkcası umrumda değil :D

• hakkatten koca İzmir'den 1 takım olsa iyi olur aslında zamanında Altay Göztepe Karşıyaka vardı şimdi bunlardan çıkarsa Karşıyaka çıkar ya da Buca çıkar.

• hayırlı olsun

0|1
    0|0
    • Mustafa Denizli Rize'nin başına geçti ve çok güzel bir iş başardı ayrıca Erciyessporu da tebrik etmek lazım :)

• ben süper lig için söylemiştim

• Rize yıllardır Süper Lige hasretti Mustafa Denizli sihirli bir dokunuş ile onları çıkardı yeniden Süper Lige.

• olur arada öyle şeyler

0|1
    0|0
  • iyi oynayan kazansın

0|1
    0|0
  • Konya sağlam futbol oynuyor.Cıkabilirler.

0|1
    0|0
    • alttan Adanaspor,Adana Demirspor ve KArşıyaka play offu zorluyor aralarında 1-2 puan var play off yarışı zorlu geçiyor son 2 haftaya girerken 7 takımın play off şansı var bunlardan 3'ü play off dışında kalıcak.

Yükleniyor...