Fatih Hoca Gitsin Mi Kalsın Mı?

600milyar para alıyorsun gereğini yapıcam diyorsun böyle saçmalık mı olur git artık gelme bidaha. Sen ve senin egon yüzünden milli takım ne halde o aldığın paranın 1 kuruşunu da haketmiyorsun.

• Gitsin
    20% (1)62% (15)55% (16)Oy Ver
  • Kalsın
    80% (4)38% (9)45% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Gitse ne olur
    Seneye. yine gelecek
    Kaçıncı gidiş geliş

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ne 600 milyarı la 3.5 milyon euro alıyor o parayı dünyanın en iyi teknik direktörleri bile alamıyor. üstelik oynattıgı futbolada bakınca herşey ortada + egosuda cabası.

0|0
    0|0
    • İsterse 10 milyon alsın hepside haram zıkkım olsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Son maçtan sonra derhal istifa etmeli

0|0
    0|0
  • yurda dondugunde genis kapsamli bir basin toplantisi yapacaktir diye tahmin ediyorum, gorevi birakmali bence ama istifa beklemiyorum

0|0
    0|0
  • Anlamıyorum ben bu taraftarları takımda iş yok adam gitse kim gelicek takımın başına denizli mi kocaman mı yurt dışından bu takım için kimse kıçını kaldırıpta gelmez o kadar yok 2008 de övdünüz böyle oldu şöyle oldu o zaman kim vardı takım başında fatih terim oyuncu oynamıyorsa direktör ne yapsın 99 a çeksin güçlerini nasıl fikir birazda karşı taraflara bakarak kıyaslama yapın bu kadar abartmayın lütfen

0|0
    0|0
  • Defolsun gitsin

0|0
    0|0
  • 1 ay önce Gs ile antlaşdı yani bu turnuvada 0 puan alsakda şampiyon olsakdsa bırakıcak umurunda değil.

0|0
    0|0
  • fatih kardeş tek değil oyuncalrın hepsi değişmeli...

0|0
    0|0
  • kazansaydi ondan iyisi olmazdi deme

0|0
    0|0
Yükleniyor...