Gençlere, Kadınlar hakkında ne öğüt verirsin?

Her daim gençleri aydınlattığım bir konudur.

Senseyini iyi dinle çekirge bu öğütleri bulamazsın hiç bir yerde beleşe.

Bir kadını çok seversen eğer "bu sevgi beni boğuyor" diye feryat eder

Az seversen "Benim kadar sevmiyorsun" diye feryat eder.

Kıskanırsan afeti "Her şeyime karışıyor, bunaldım" mahiyetinde offf pufff sesleri çıkartır.

Kıskanmaz isen eğer "Sevsen kıskanırdın" diye cevabı yapıştırır.

İpleri eline alsan maço der aşağılar, ipleri kendisine versen kılıbıklıktan tiksinti naraları atar.

Bunların arasında seçimler yapmanı ister, dengelemeni ister ve iyi olan budur der amma ve lakin dengeyi kursan da kaçışın olmaz diyeceği şu laftan.

"Yani sen şunu demek istiyorsun..."

İstediğin dengeyi kur o yine çekecek "yani sen şunu demek istiyorsun" diyerek kendi istediği mevkiye.

Öğüt babının ilk girizgahını yapmak gerekirse...

Mutlak olandan kaçmak manasızdır, depreşmeyin haybeden yapmanız gereken kulakları açıp dinlerken algıyı azaltmak.

Yani takılmayın dediklerine, he deyin bildiğinizi yapın.

Sizi getirmek istedikleri karaktersizlik mertebesine gelmeyin, olduğunuz kişi olmaya devam edin.

Dişi formların tepkisini alacak olsam da, engellenme rekoruna koşuyor olsam da bu mevzunun ilk girizgahının temelini davulsuz zurnasız sessiz sedasız atıyorum.

Bilginize.

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Çok da güzel yazmışsın durum bundan ibaret.. Kızacak hiç bir şey yok, ne istediğimizi bilmiyoruz ya da istediğimiz kalıplara sokana kadar birine 'aşk' tadında bakabiliyoruz..

Duygularıyla hareket eden bi' canlı olmak zor..

0|1
    0|0
    • Aynı kişinin bir çok konuda bir birine temelden zıt davranışları istemesi hakikatten çok garibe gider.

Bunu genelde şöyle açıklarlar; Yaşadığı toplumdan eleştiri almamak için ya da mahalle baskısı diyelim topluma uygun bir görüntü ister birde kendi içinde olan vardır onu ister. Bunlar zıt olabilir anlarım da dediğin gibi hangisini tercih edeceğini bilmiyor. Kafası karışıyor biraz ondan biraz bundan acayip bir aşk salatası çıkıyor ortaya Yiyebilirsen ye.

• Genelde canlı bomba olanlara uyuşturucu madde vermek gibi durumlar olur diye okuduk ama senin her hangi bir uyuşmaya gereksinimin yok sanırım :))

• Yok ben anadan doğma uyuşuğum ^.^

Kızlar Ne Diyor 6

• Anlamaya çalışarak zaman harcamayın; sadece sevin.

0|0
    0|0
  • Bize karşı kılıbık olacaksınız ama dışarıda maço görüneceksiniz bunun neyini anlamıyonuz ki :// Bize sen ne dersen o derken dışarıda ben ne dersem o moduna giriceniz..Bizi sevdiğinizi iki ortamda da hissettirdiğinizde hooop hatun tamamdır ama siz işi bilmiyonuz işe gitmeye çalışıyonuz peh.

0|0
    0|3
    • Yeşillik iyi bir örnek teşkil ettin, sağ ol:)

Erkeği şurada şöyle olacaksın, burada böyle olacaksın diye iki tezat kalıba sokup karakterinde erozyon yapmaktı zaten bahsettiğim şey.

İnkara gitmeyip, bunu hak diye savunmak güzel örnek oldu :))

• Yahu ben şeytan sen benden şeytan.

İnkar et bari açık açık evet bu deme :))

• Ben sadece gerçekçiyim ama bu bana çok şey kaybettiriyo zati :// O yüzden sıkıntı yok ödeşiyoruz :D

• kadınlar erkek için bir özgüven sağlayıcı meta değildir derim.. özgüveninizi kendi kişiliğinizle ön plana çıkarın gençler..

1|0
    0|0
  • bize de öğüt verecek yok mu bir abla sana cevap olarak =)

0|0
    0|0
  • yüz verdikçe astarını isteriz şımarmak bizim işimizz

0|0
    0|0
  • kadın nedir? bunun cevabı var mıdır? bu cevabı verebilen işi çözer

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• helal vallaha aynen duygularımıza tercüman olmuşsun...%100 doğru..çünkü hiç birisi ne istediğini tam olarak bilmiyor

0|0
    0|0
  • O zamanda sorumsuz gamsız oluyoruz ondanda kaçış yok

0|0
    0|0
  • Gayet gereksiz bir yazı olmuş bence , zaten öyle yapıyoruz .

0|0
    0|0
  • dostum kadınlar balık gibidir hepsinin tutulma şekli farklıdır. kimisi farklı iğneye gelir kimisi farklı yem ve taktikle tutulur.

0|0
    0|0
  • Annenden başka hiç bir kadına güvenme.

0|0
    0|0
  • son sözüne ek olarak çok sallamamak da iyi değil sonra travma yaşanabiliyor kendini hesaba kattırabilmek için olay ne kadar saçma olsa da :D

0|0
    0|0
  • Kalplerini kırma

0|0
    0|0
  • Beş yıldızı gömdüm hocam.

0|0
    0|0
  • bir insanın başına bir şey gelmedikçe (: ona ne anlatırsan anlat TIRAŞ (:

0|0
    0|0
  • hıc bır kadın ıcın maymunluk yapmayın hicbirini elde edilmez sanmayın

0|0
    0|0
  • Okuyup hak verdim. Beş yıldızını verdim köküne kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...