Galatasaray Fenerbahçe maçı sonucu ne olur?

Ben Galatasarayliyim ve içimden bir ses galatasaray yenicek diyor bence biz 1-0 yada 2-1 yeneriz 0-0da bitebilir bu maç gollerımızı ıse Baros, Elmander yada Melo atar diyorum ya siz ne diyorsunuz arkadaşlar maç hangı skorla bıter.

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Gassar yense ne gülerim ahahha fener demek en çok parayı bunlara vermiş derim ahaha

0|0
    0|0
    • çok guldunmu 3e 1 bıttı maç fatıhın aslanları yendı

• evet çok güldüm kedidir o kedi.. İlk defa yenmişler buna seviniyorlar hoş geçen sende berabere kaldınız dıye göbek atmıştınız ama bu kadar bellı etmeyın ya biz size herşekıl guluyoruz farketmez. sonsuza kadar Bir fenerbahçe olmanız mümkün değil. NIOkta ..

Kızlar Ne Diyor 13

• 0-0 biter bu maç en kötü ihtimalle 1-0 lık bir skor çıkar meydana.Kim alır maçtan sonra belli olurrr:):))))

1|0
    0|1
  • ben fener diyorum

0|0
    0|0
  • Bir Fenerli olarak büyük konuşmak istemiyorum yinede tabi her zamanki gelenek sürsün istiyor gönül ve Allah'ın izniyle bu maçıda alacağız..

1|1
    0|0
  • elbette gs yenecek yenmesi lazım...yenmesse küserim takımıma

1|0
    1|1
  • FB yenilir :D :D :P

0|0
    0|0
  • Sanırım olay birazda psikolojık olcak.Gsliler fblilere şike davasına dalgalı ezik bi maç oynucak.hani yensenizde adıız çıktı gibisinden.Fb deki psikolojı düşer.Bence Fatih terim le brber ya berabere yada gs alır

0|0
    0|1
  • BEŞİKTAŞLIYIM. Gs alabilir

1|0
    0|0
  • İyi olan kazansın. :)

0|0
    0|0
  • 2 1 galatasaray yener

1|0
    1|1
  • :D eed ilk yarı 1-1

2.yarı 2-3 fener alır diyorum

0|0
    0|0
  • Fener her zamanki gibi yener diyorum...

0|0
    0|0
  • ne olur goll olurbak

0|0
    0|0
  • goller olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• berabere kalsınlar...birbirlerini yesinler:d 4-5 KIRMIZI kart çıksın:DDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • F-E-N-E-R-B-A-H-Ç-E :) her zaman ki gibi :) alıştık gerisi boş :D bu gün 7 aralık 7 tane olur sanırım :D :D ağlamasın cinconcon :D hadi eksileyin :D:D:D:D

0|0
    2|1
  • Elmander ve Melo'nun gol atacığını tahmin etmişsin bravo:)

0|0
    0|0
  • beşiktaşlı olarak ...

galatasarayın yenmesini istiyorum...

10 atsınlar...

1|0
    0|0
  • ben akşamı bekliyorum hepimiz iyi hazırlandık sevgilimiz için. :)) Akşama aşı olacak Arena'da menüde serçe var :))

0|0
    0|1
  • galatasaray alır nede olsa alı samı yenden cıkıs yok

0|0
    0|0
  • galatasaraylıyım ama fener hep yeniyo

0|0
    0|0
  • galatasaray fark atar abi fark

0|0
    0|0
  • Tadsız Tutsuz Kısır maç olacak yine..

Beraberlikten başka tahmin aklıma gelmiyor.

0|0
    0|0
  • fenersaray

0|0
    0|0
  • gs alır

0|0
    0|1
Yükleniyor...