Kızlar siz karısınızda aglayan erkek hakkında ne düşünürsünüz ??

sizce iticidir cekicimi yani siz ne düşünyorsunuz bu konu hakkında . benden ayrılan seviglim için sürekli göz yası döküyorum arayıp arayıp dayanamıyorum işte.

Güncellemeler:
ve bir de sonucta 3 yılllık ilişki böyle sarkı dinlerken filan aklına gelirmiyimartık sevmiyorum diyerek ayrılsa bile.

0|0
16|3

En İyi Kız Görüşü

• Oda insandır derdim.Erkekler ağlamaz ve devamlı kuvvetli olması gerektiğine bir daika bile inanmıyorum.Erkekleri okadar insan dışı varlıklar yapmaya çalışıyorlarki bu gerçek değildir.Erkekte bir insan değilmi?Erkeklerinde eli kesilince acıyı hissetmiyormu?Kadın olarak fiziksel veya belki hormonel farklıkları yaşıyor olsakta nedir bizden farkları? Neden onlar bizden daha güçlüler imajını veriyoruz veya bu imajı kim veriyor? Savaş olunca hep kadınlar ve çocuklar öldürüldü diye haberlerde veriliyor.Ya erkekler.Çocuklar ve kadınlar ama ölen asker ( erkeklere) neden hiç değer verilmiyor.Erkekler olmuyormu? Bu demektirki sizde insansınız.Sizinde duygularınız var.Ağla kardeşim.Duygularını bastırma.Hissettiklerini yaşa.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bence itici veya çekici olmaz.Hoşuma gider veya gitmez de diyemem.Eğer arkadaşım falan ağlarsa öyle ilgilenmeye çalışırım.Başkası ağlarsa umurumda olmaz.Bana ne el alemden..

0|0
    0|0
  • Bence itici olmaz. Çünkü erkekler duygularını içine atan insanlardır. eğer ağlıyorsa bu onun için çok büyük düş kırıklığı olmuş ve patlama noktasına gelmiş demektir..

0|0
    0|0
  • Ağlayan erkekler seviyodur özlüyodur ya da hayal kırıklığına uğramıştır. korkuyordur belki ama ağlayan erkek sevilir

0|1
    0|0
  • Ayy kıyamaaam ona benn sarılır sus len benide ağlatıcan derim .Sonrada oturur salya sümük ağlarız birlikte.

0|1
    0|0
    • o galiba sevmiyo artık hiç bir şekilde.

• bak sana küçücük bir sır . zamanında benimde peşimden koşan her gece ağlayarak telefon açan bir sevenim vardı. Ben sevmiyordum tersliyordum istediğim kişiyle birlikte olmak istiyordum onunla çıktım çok üzdü beni pişman oldum keşke beni seveni seçseydim dedim.Ona dönmek istediğimde beni istemiyoru. Yani dostum ondan vazgeçersen o sana dönmek ister.Pişman olur, ama o zaman sen onu ister misin belli olmaz :)

• biliyorum. onunda gönlğ baskasına kaydı ki ben bu kızın her konuda ilkiydim. yatagıma girdi ama bişe yapmadım kıyamadım yani , ilk bana sarıl dı öptü elimi tuttu ne bilim herşey işte aklınıza ne gelirse bundan sornada umrumda degil dogru söylyosun benim gibi olmayacak. ne bir kere kırdım ne küfür ettim nede vurdum elimden geldigi kadarda yalvardım 2 gün önce de son mesajımı attım .

• Çekici değil tabi ama itici olduğunu da söyleyemem: ) Barışma umudunuz yoksa daha fazla arayıp kendini küçük düşürme derim.

Ayrıca esas meselede gözyaşının gerçek olması.

0|0
    0|0
    • öyle bir gercekki anlatamam. yani off gelse geri hjerşeyi yaprım onun için. çok asıgım onu cok özlüyorum.

• Kıymetini anlasa bari o zaman. Ama sevmiyorsa da zorlama , kendine yazık edersin... Her şeyin hayırlısı

• eğer bir derdi ve sıkıntısı varsa başımın üstünde yeri var dinlerim iticide gelmez çekicide insan sonuçta. ama kendisini acındırmak için ağlıyorsa bana uzak olsun

0|0
    0|0
    • oda beni öyle görüyo bence ben dedim ona hayır görmüyorum filan dedi ama gçörüyor işte. bide dertlerimden bahsettim yok ya hiç oralı deigl galiba ama bence özler neden özlemesin ki. neden sevmesin enden mutlu olcana inan msın bir daha bunları düşünmek kafyı yediriyo bana.

• bir erkegin aglaması kadar güzel birsey olabilirmı ya :D inanaılmaz hoşuma gider. maço erkek sevsem de aglayan erkek ne bilim daha bir baska olur ben de:D

0|0
    0|0
  • Ben kiz halimle bile birilerinin karsisinda aglamak istemem. Dayanmaya calisirim. Aglamak gücsüzlüktür benim gözümde. Zayif oldugumu göstermektir.. Sen de seni takmayan insanlar karsisinda kendini kücük düsürme aglayarak. Umrunda bile olmayacaksin cünkü..

0|0
    0|1
    • Ağlamak zayıflık mıdır?

Zayıf insan ağlamazki. Kendini tutabilen insan ağlar.

Zayıf olan ağzının ortasına tekmeyi yapıştırır, seni ağlatır.

Unutma bu dediğimi...

• Derine inme gerizekali. Bir kizin karsisinda aglayan erkek zayif olarak algilanir. Bu böyledir. Simdi bas git salak eksi de vermis mal

• Ben eğer karşımdakini istemiyorsam ağlaması iticidir ama seviyorsam içim gider, canımdan can kopar, çooook üzülürüm onu ağlattığım için dayanamaz geri dönerim, zaten ben aşıksam öyle ayrılık gayrılık olmaz.

0|0
    0|0
    • o da soguktu ama ben gittikten sonra aglıyo.

• Bazı yaşanmışlıklar var sonuçta, üzülmüştür normaldir ama ağlaması seni geri istediği anlama gelmez.

• Ağlamak veya ağlamamak insanı çekici mi yapıyormuş?Şaka gibisiniz cidden ya..Ağlayan erkek yalnızca duygusal ve gerçekçidir benim için.

0|0
    0|0
  • Bence aglayan erkek duygusuz olmadigini gosterir. Erkekler aglamaz diye bisey yok. Itici degil hatta tam tersi ona daha cok sempao duyarim

0|0
    0|0
  • Benimde sevgilim yanımda 2 kez ağlamıştı telefonda 3-4 kezde ağlamıştı üzülmüştüm beni sevdiğini anlamıştım başka bişey düşünmedim.

0|0
    0|0
    • ama bıraktın yinede dimi.

• yani seven bırakmaz terketmez diyosun. beni terketti bıraktı yaini gercekten sevmiyo .

• Ciddi bir sebep olması lazım sevende bırakır karşısındakinin mutlulugu için

• Ağlayan erkek,yüreği güçlü erkektir.e durmadan ağlanmaz şimdi.

0|0
    0|0
    • duygularımı gizlemekten cekinmiyorum .

• yok be canım her arayıp agladıgımda tersliyo telde sarkı söyledim he tamam bittimi dedi. kapattı. dön bebegimi söyledim . hep tersliyo beni hep istemedigini söylüyo artık arayıp sormucam.

• sen bir ağla,bir dönbebeğim söyle,ben seni bir çözsem,anlatacağımda,sen bence hiç arama bakalım.

• Kızlar için ağlayan erkek? Bi de erkek? Yanlışlık oldu sanırım :S

0|0
    0|0
    • yoo gayetnormal sevdigim için cok agladım hemde cok ama o naptı şimdi baskasıyla 40 mız bile cıkmadı.

• Ayy o ağlarsa dayanamam bende ağlarım . Erkekler öyle kolay kolay ağlamaz zor bulunur öylesi. tabi herşeyde ağlamasın ama sevdiği için ağlıyosa çok güzel bişey

0|0
    0|0
    • ben cok agdım yok ya yok işte cok göz yası döktüm ama o hep benim yanımdan gittikten sonra agladı buz gibiydi ayrıldıktan sonra . ama sevgiliyken aglardı bana gitme derdi yanımda kal. göz yasları dökülürdü ama şimdi.

• evet inatcı ama melek gibi biri herkez öyle biliyo onu ama benden ayrılıncah erkz bir anda düşmanı oldu bu şekilde yapınca ben böyle olsun hiç istemedim tabi. asla da istemem ya aslında kimse bana yakıstırmıyorda boyu kısa bilmem cirkn filan ama o benim içink usursuz işte .

• sen gönül gözüyle baktığın için öyle. Helal olsun ne diyim

Erkekler Ne Diyor 3

• aglayan kiz cok cekicidir saldiririm operim yanaklarini sıktırırım mosmor ederim yamulturum allaama.

0|1
    1|0
  • Lan bir kere yaptım o hatayı Iyyy la ne iğrenç bir adamım ben. Iyyyy kendimden soğudum bak yine.

1|0
    0|1
  • hacım eğer seviyorsa erir ama sevmiyorsa içten içe güler sana...

0|0
    0|0
Yükleniyor...