Manuel Fernandes neden Samet Aybaba'yla anlaşamıyor?

Siizinde fikrinizi almak istedim lütfen tarafsızca cevap veri

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• basın abartıyor çok büyük sorun yok

0|0
    0|0
    • Yıldız değil derken dünya yıldızı değil demek istedim bir Drogba ya da Sneijder kadar tanınan bir oyuncu değil biz niye havada kapalım bizim o mevkide oynayan bir oyuncuya ihtiyacımız yok

• Fernandes iyi oyuncu fakat çok büyük bir yıldız değil,Samet Aybaba Feda sezonunda takıma iyi futbol oynattığı oldu fakat o da çok iyi bir hoca değil ikiside kendilerini olduklarından fazla büyük görünce bu tür olaylar çıkıyor

0|0
    0|1
  • arkadaşlar biraz ağır olacak ama Samet Aybabayı oyuncular tabir-i caizse adam yerine koymuyor daha dünkü bebe oğuzhan bile kafa tutuyor sen kalkmış fernandesi soruyorsun bence yönetimin el atması lazım ben fanatik bir Galatasaraylıyım ama bu fernandesin kulağı çekilmeli iyide olsa kötüde olsa bu takımın patronu samet aybaba futbolcular onu dinlemek zorunda nice fernandesler gelir geçer ama Beşiktaş bitmez hiç biri bjk den büyük değil ilk önce bunu öğretmeleri lazım avrupada izliyorum imreniyorum Valla suarez liverpoolun en iyisi hatta bırak liverpoolu belki dünyada mevkisinin en iyisi ama yalnış hareketinden dolayı liverpool onu göndermek istiyor

0|0
    0|0
    • Samet Aybaba'da hocaysa hocalığını bilsin ricardo Quaresmayı nie gönderdi ?

• ya tamam ben kiminle tartışıyorum oynadığı lig ne ligi gazoz ligi falanmı neyse ya

• Ya senın kı ? Sen quaresma gibi bir adamı kötülüyosun

• bence fernandes hocadan daha üstün görüyor kendini

0|0
    0|0
  • çok zor soru sordun.

0|0
    0|0
  • Mesele Samet aybaba değil, çok mutsuz kalmak istemiyor bu belli birşey, sezon sonu gitmeli...

0|0
    0|0
  • sürekli seni kötüleyen biriyle Sen olsan anlaşabilirmiydın

0|0
    0|0
  • fernandes gibi oyuncu tanımam bir numara insan

0|0
    0|0
  • menemen sevmiyormuş

0|0
    0|0
  • problem yokki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• takımın içinde olmayan bilemez pireyi deve yapıyorlar

0|1
    0|0
  • Oley kavga var,çekirdeğimi alıp geliyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...