Erkekler kadın gibi mi oldu ?devir değişti?

günümüzde erkeklere bakıyorum aynı kadın gibi hareketler . kızlar gidip teklif ediyor . kızlar peşinde koşuyor erkekler naz yapıyor resmen . bir kızla evlenmek istediklerinde en birinci kriter işi maaşı oluyor . eskinin hesap ödetmeyen erkekleri yerini hadi sende bu sefer ısmarla bakalımcılara bıraktı . altındaki arabadan ailenin maddi durumuna herşeyi araştırıyorlar . utanmadan kaç para alıyorsun hesabını yapanlar bile var . siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• kızların mallığı hayır karşılığında bize sunuyorlar meraklar içindeyim.

kadın dediğin ayakları üstünde durur.( e durdum o zaman erkeğe ihtiyacım yok, erkek pasif konumda)

kadın dediğin başının çaresine bakar.( erkek pasif konumda)

kadın dediğin bakımlı güzel olur. ( amaç erkeğin göz zevki)

kadın dediğin eğlenmesini bilir güler yüzlüdür.( amaç erkeği mutlu etmek)

kadın dediğin erkeğiyle pes oynar.( amaç erkeğe yarenlik etmek)

kadın dediğin raki masasında erkeğiyle kadeh tokuşturur.( amaç erkeğe yarenlik etmek)

kadın dediğin...

modern kölelik bu heralde. yüzyillar geçiyor ama biz köle olmaktan kurtulamıyoruz .ne için, 12cm pipi için peh.

2|1
    0|0
    • ne güzel bir yorum bu her kelimesine katılıyorum .

• onlar annelerinin bir tanesi tabi yemeği önüne gelcek.

• valla bazı kadınlarda hak ediyor her dediklerini yapmasınlar onlarda akıllı olsunlar

Erkekler Ne Diyor 10

• Sayın muhterem kardeşim

Kadın erkek cinsiyet eşitliği istemiyor muydunuz daha düne kadar ?

E buna razı olsunlar o isteyenler

İstemiyor idiyseniz böyle bir şey, o zaman sizin istediğiniz gibi biri mutlak sizi bulacaktır

0|1
    1|0
    • eşitlik maaddiyat mı allahaşkına yaa üff saçmalamayın

• Hangi eşitlikten bahsediyordunzu ki siz ? :))

Kadın erkek cinsiyet eşitliği diyelim , eee

İşniize gelen konularda eşit gelmeyen konularda RAşit..

Olmaz böyle kızlar..

Bunu siz istediniz.

Çekin ağzını kırıyım :))

• eşitlikten bahsedene bakın hele ağzını kırıyor bir kadının . ya git kardeşim uzatma . işine gelince eşit dimi para konusunda adam olun adam erkekçikleri sizi

• hayatta böyle şeyler yapmam kimseye teklif etamamem ama hesap öde ne kadar maaş alıyorsun gibi kavramlar bana göre değil de kadınlarda aynı durumda merak etme herşey para olmuş durumda

0|0
    0|0
  • Allah seni erkek yarattıysa ''erkek'' olacaksın, kadın yarattıysa da ''kadın'' olacaksın! Bunun ortası yoktur.

0|0
    0|0
    • katılıyorum

• bir erkekle kadının el ele verip hayat kurması başka birşey . erkeğin kadının elindeki ne var ne yoksa alıp kendi lüks içinde yaşaması başka birşey telefonunun modelini değiştirmek için karısını harçlıksız bırakan adamlar görüyorum ben

• Onlara adam deme, hayvandan farksızdır onlar benim için.

• daha dur nelere şahit olacaksın :) yakında erkek bulamayacak duruma gelinecek az kaldı ha birde kadınlaşan erkekler var oda ayrı konu

0|0
    0|0
  • komple devir değişti kızlar artık değerini anladı da ondan devir artık kızların devri erkek genelde egemenliğini yitirdi ama bu senin çevrendeki erkeklerin yaşam tarzına bağlı herkesi de bir tutmamak lazım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • aylık 20 000 TL gelirim var ama gelip te bir kız gel benimle evlen demedi.. çünkü diyemez yüz vermiyorum:)

0|0
    0|0
  • zengin kız bulup parasını yemek isteyenleri bile tanıyorum yazık size :D

0|0
    0|0
  • işine gelince eşitlik, işinize gelmeyince erkekler çok bozuldu yaa.

günümüzde hem erkek hem kadın çalışıyor zaten, tüm avrupada böyle. bizde de böyle olması normal. eskiden kadınlar para kazanamadığı için mecburduk buna. kimsenin ilk kriteri maaş olmaz. bu büyük yalan. sevdiğin insanla evlenirsin.. sevmediğin insanla evlenirsen zarar girersin, aldığın parayı zaten sen harcamıyorsun ki. ev masrafları vs. vs hepsi gider.

arabası olan erkeğe bayılan da sizsiniz yani kusura bakmayın, ikiyüzlülüğe lüzum yok.

0|0
    0|0
    • sevmeden evlenilmezmiş çok seven ama kız işten ayrıldı diye kızı bırakan bir sürü erkek var . arabaysa sorun o bendede var . avrupalı erkekle bir tutma kendini . avrupada herkes özgür aile kavramı yok . bir kız yüz kiişiyle yatıp evlenebilir bu sorun olmaz türkiyede böle değil mini etek giydi diye fahişe gözüyle bakan erkekler var

• iyi öpüşme banane yaşa öle

• sanane tabi. mal mıdır nedi ya. işine gelmeyince abuk subuk konuşuyorsun.

• kızlar da yapıyor. siz yapınca sorun olmuyor da biz yapınca mı sorun. erkeğin maaşına kadar soran sizsiniz. hesap ödetip 5 kuruş çıkarmayan sizsiniz. naz yapan sizsiniz. trip atan sizsiniz. erkeklerin teklifleriyle ego tatmini yapan sizsiniz. arabası olanlara ilgisi olanlar sizsiniz.

ee erkek geri zekalı mı? yavaş yavaş akıllanıyoruz, ilerde tamamen erkekler kaçan taraf olacak. ben böyle olmasını elbette istemiyorum ama keriz yerine konulmakta bir yere kadar.

0|1
    1|0
    • valla kaçan kaçar kadına muhtaç olan sizsiniz . bir kadın yıllarca erkeksiz yaşayabilir ama erkek çok zor yaşar kadınsız . ben 27 yaşındayım daha bir kişinin bile maaşını sormuş biri değilim . annem 30 senelik evli babamla hala aldığı maaşı bilmez buda en iyi örnek işte sana

• bir dakika, demek ki tam yerine basmışım ki ana bacı karıştırıyor. ahahaha kezbanın bayrak taşıyanı çıktı bu.

exael çok güzel yazmışsın, cuk diye kapak etmişsin, helal olsun

• anandır kaeban anan çarıklı diye herkesi çarıklı sanma hadi

Kızlar Ne Diyor 7

• devran dönmüs. kervan miydi yoksa ? hem ne farkeder kendine yapilmasini istemedigin seyi baskalarina yapma demis biri zamaninda.

0|0
    0|0
  • çok kötü zmndayız çookk

0|0
    0|0
  • ay valla oyleler artık. cok bozuldu erkeklik

1|0
    0|0
  • bende senin düşüncelerinin aynısını düşünüyorum :((

1|0
    0|0
  • Yorumsuz, sen tüm gerçekleri söylemissin.

0|0
    0|0
    • herkes bu konudan müzdarip ne diyeyim hakkımızda hayırlısı

• Loser der geçerim

0|0
    0|0
  • Naz felan yapmasini bende pek hos bulmuyorum erkeklige yakismiyor. Ama hesapla ilgili söyle söyleyebilirim tek erkek artik ödemek zorunda degil ara sira(calisan kadinlara diyorum) ödeyebilir yani arastirsinlar kadinlarda arastirdigi gibi gayet normal bisey gelecek kurulacaksa öyle olmasi gerektigini ben düsünüyorum ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...