Bilen biri lütfen ....

160 boyundayım 50 kilodayım .. popom çok küçük. arastırdım da squat hareketi büyütüyormuş.. gerçekten faydası olur mu ? deneyen ya da deneyen birinde gören var mı ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• vücut kitle indeksiniz normal kilonun minumum sınırlarında olduğunuzu gösteriyor yani 1-2 kilo verseniz zayıf durumunu geçiceksiniz o yüzden kilo almanızın faydası olacağınıo düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • kilo almayı düşünüyorum zaten.. doktora gittim ilaç falan verdi kullanıyorum da bakalım artık

• glisemik indeksi yüksek gıdalar tüket kan şekerinin yükseltir ve açlık hissi yaratır.

• tek hareketle olmaz ben bayanları çalıştırıyorum bazen kalça şekillendirme büyütmek için beslenmenede dikkat etmen lazım birazcık kilo alman lazım protein artırman lazım şekeri kesmen lazım ama ilk baş bir 3 4 kilo almalısın kalça bacak çalıştığın zaman kilo dağılmaya başlar kalçan çıkar dik ve sert bir şekilde

0|0
    0|0
    • duyduğum buydu bazı yerlerden ... evet kilo alıcam ilk olarak zaten sonra bir spor merkezine gidicem . ordan bana yardımcı olacak birine basvurucam

• girlsinyogapants.com gir kalça ve bacak antremanı yapanların diğer kızlardan farkına bak :)

• bakayımmm :D

• Spor salonunda istediğin gibi egzersizler çok var.

0|0
    0|0
    • gitmey düşünüyorum ordakiler daha çok yardımcı olabliceğini düşünüyorum

• Tabiki. Ben spor salonuna gidiyorum birçok bayan rahatlıkla spor yapabiliyor.

• Victoria Secret meleği Candice Swanepool e da squat hareketini uygulıyor.Gerçekten çok faydası var dene bence.Ayrıca candice swanepool u da izleyerek yapabilirsin...

0|0
    0|0
    • öyle mi dersin ? denicem ama önce kilo alayım ole mı yapsam

• bol bol bacak egzersizi yap,ip atla.bunlar bacağını şekle sokarlar.ayrıca boyunuda uzatır.topuklu giyki bacakların sertleşip düzleşsin...bunlar sana yardımcı olur.popo egzersizini de unutma.

• oldu o zman denicemmm

• dene kanıtlarsan inanırız ayrıca büyük popoda çokta çekici değil hani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkekler icin mi buyusun istiyorsun ben de duzenli squat yapiyorum ve 95 kalcalarim ama squatla oldugunu sanmiyorum hep oyleydi.

0|0
    0|0
    • yok canım neden erkekler için isteyeyım.. ben sadece vücudumu aynaya baktığım zaman daha güzel bulmak istiyorum erkekler neyi hakediyor ki :))

• kac popopn okadarda degildir bısger miler kucultmeye calısyor sen yeni trend zayıflık artı normalsın

0|0
    0|0
    • öyle mi dersin ? ya ne bileyim azıcık büyüsün isterdim

• allah razıolsun tatlım ama dediklerimi unutma hic kimseyi takma kendıne guven yeter

• unutmamm kimseyi takmam daa

Yükleniyor...